Дата: 31.01.19 р.

КОБ-18

 

Медогляд

Медогляд

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

Право

Хромей Г.В., 46

К-28

 

Устаткування

Данилів О.В., 12

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

Охорона праці

Волощук В.В., 11

К-26

 

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева, 22

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

К-29

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Фізіологія харч.

Олійник,32

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Право

Хромей Г.В., 46

К-30

 

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Лабораторна робота

Лаборатор-на робота

Лаборатор-на робота

КБ-9

Обладнання

Швець Л.П., 32

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Техн. пр. к.

Заячук Т.В., 33

Техн. пр. к.

Заячук Т.В., 33

КОБ-14

Фізкультура

 

 

 

О-55

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Право

Хромей Г.В., 46

Право

Хромей Г.В., 46

Устаткування

Данилів О.В., 12

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

КОБ-16

 

Іноземна мова

Хромчак, Чупрунова

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

КОБ-17

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Іноземна мова

Хромчак, Чупрунова

Іноземна мова

Хромчак, Чупрунова

ПАП-9

Орган. торг.

Храбатин О.І., 43

Харчова безпека

Карач В.С., 35

Реєстратори розр. оп.

Безрука Н.В., 44

Харчова безпека

Карач В.С., 35

ПАП-8

 

Бух.облік

Павловська Г., 44

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Мовлення

Стефанишин Т.А., ш

Мовлення

Стефанишин Т.А., ш

КМ-31

Бух.облік

Павловська Г., 44

ППП

ППП

ППП

АТ-20

 

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 45

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 45

Будівлі і обладнання

Мажак З.М., 45

КД-3

Фізкультура

 

 

 

ГО-3

Фізкультура

 

 

 

РО-5

Іноземна мова

Федун Н.В.

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

КТ-16

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

М-2

Логістика

Карач В.С., 35

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Комун.д.

Ониськів Н.Б., 15

ГО-4

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 15

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

ТО-5

 

Іноземна мова

Федун Н.В.

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Економіка п-ва

Тимоць М.В.,44

Економіка п-ва

Тимоць М.В.,44

ГО-5

Світова літ-ра

Бевська Т.В., ш

Географія

Гайдей Г., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Астрономія

Каспрук О.Б., ш

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 28.01.2019 по 01.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 28.01.19.

Вівторок

29.01.19.

Середа

30.01.19.

Четвер

  31.01.19.

П’ятниця  01.02.19.

Б-15

на 14.55

на 11.55

на 11.00

на 10.00

на 10.00

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.38

1п. (2год.) к.21

1п. (2год.) к.36

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

Кулінарна характеристика страв

Душенко Р.В.

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Кулінарна характеристика страв

Душенко Р.В.

 

 

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.38

2п.(2год.) к.37

2п.(2год.) к.36

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

Кулінарна характеристика страв

Душенко Р.В.

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

 

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.37

3п.(2год.) к.47

Товарознавство прод.товарів

Князєва Н.О.

 

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.37

4п.(2год.) к.34

Товарознавство прод.товарів

Князєва Н.О.

 

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.