Дата: 29.01.19 р.

КОБ-18

 

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

Лабораторна робота

Лабораторна робота

К-28

 

Фізкультура

Лопацький С.В.

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

К-27

 

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Право

Кисилиця Н.Д., 44

К-29

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

Устаткування

Данилів О.В., 12

К-30

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

КБ-9

Іноземна мова

Федун Н.В.

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Обладнання

Швець Л.П., 21

Фізкультура

Українець А.І.

КОБ-14

Техн. приг. к.

Пинчук Т.Я., 32

Право

Кисилиця Н.Д.,44

Фізкультура

Українець А.І.

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

О-55

Профетика

Савчук Л.М., 34

Фізкультура

Українець, Лопацький

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

КОБ-16

Право

Кисилиця Н.Д.,44

Профетика

Савчук Л.М., 34

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

КОБ-17

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Право

Кисилиця Н.Д.,44

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

ПАП-9

Медогляд

Медогляд

Тов-во

Васильчук С.П., 35

Тов-во

Васильчук С.П.,35

Облік і зв.

Болотинюк І.М., 41

ПАП-8

 

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Мовлення

Стефани-шин Т.А., ш

Мовлення

Стефани-шин Т.А., ш

КМ-31

Бух.облік

Павловська Г., 43

ППП

ППП

ППП

АТ-20

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 46

Право

Хромей Г.В., 46

Профетика

Савчук Л.М., 34

Будівлі і обладнання

Мажак З.М., 45

КД-3

БЖД

Волощук В.В., 11

Екологія

Волощук В.В., 11

Фінанси п-ва

Тимоць М.В.,11

 

ГО-3

БЖД

Волощук В.В., 11

Екологія

Волощук В.В., 11

Іноземна мова

Федун Н.В.

 

РО-5

Соціологія

Хромей Г.В., 47

Орган. обслуг в г.

Косовська Л.І., 33

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Іноземна мова

Федун Н.В.

КТ-16

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Орган. в-ва

Пйонтко Г.З., 13

М-2

Логістика

Карач В.С., 35

Комун.д.

Ониськів Н.Б., 15

Фінанси п-ва

Тимоць М.В., 11

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

ГО-4

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Бух.обік

Болотинюк І.М., 41

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 15

Соціологія

Хромей Г.В., 46

ТО-5

 

Філософія

Хромей Г.В., 35

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Психологія

Савчук Л.М., 34

Іноземна мова

Федун Н.В.

ГО-5

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

Укр. літ-ра

Рудей Х.М., ш

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 28.01.2019 по 01.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 28.01.19.

Вівторок

29.01.19.

Середа

30.01.19.

Четвер

  31.01.19.

П’ятниця  01.02.19.

Б-15

на 14.55

на 11.55

на 11.00

на 10.00

на 10.00

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.36

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

Кулінарна характеристика страв

Душенко Р.В.

 

 

 

 

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.36

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

Кулінарна характеристика страв

Душенко Р.В.

 

 

 

 

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

Товарознавство прод.товарів

Князєва Н.О.

 

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

 

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.38

4п.(2год.) к.38

4п.(2год.) к.34

Товарознавство прод.товарів

Князєва Н.О.

 

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.