Дата: 28.01.19 р.

КОБ-18

 

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

К-28

 

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

К-27

 

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Орган. в-ва

Дмитрук М.М.,б

Орган. в-ва

Дмитрук М.М.,б

К-29

Право

Хромей Г.В., 46

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

К-30

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Право

Хромей Г.В., 46

Устаткування

Данилів О.В., 12

КБ-9

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Техн. приг.к.

Заячук Т.В., 47

Профетика

Савчук Л.М., 38

Техн. приг.к.

Заячук Т.В., 38

КОБ-14

Техн. приг. к.

Пинчук Т.Я., 32

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Право

Кисилиця Н.Д.,34

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

О-55

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

КОБ-16

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 34

Обладнання

Швець Л.П., 34

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Техніка обч.

Косовська Л.І., 33

КОБ-17

Техніка обч.

Косовська Л.І., 33

Техніка обч.

Косовська Л.І., 33

Обладнання

Швець Л.П., 21

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 43

ПАП-9

Облік і зв.

Болотинюк І.М., 41

Облік і звітність

Болотинюк І.М., 41

Реєстратори розр. оп.

Безрука Н.В., 43

Психологія

Савчук Л.М., 34

ПАП-8

Бух.облік

Павловська Г., 21

Фізкультура

Лопацький, Українець

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

КМ-31

ППП

ППП

ППП

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

АТ-20

Електротехніка

Карач В.С., 35

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 45

Будівлі і обладнання

Мажак З.М., 45

Фізкультура

Радецька О.В.

КД-3

 

Екологія

Волощук В.В., 11

Електронна комерція

Болотинюк І.М., 41

БЖД

Волощук В.В., 11

ГО-3

 

Екологія

Волощук В.В., 11

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 37

БЖД

Волощук В.В., 11

РО-5

Правознавство

Кисилиця Н.Д.,47

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Екологія

Волощук В.В., 11

Фізкультура

Українець А.І.

КТ-16

Фізкультура

Лопацький, Українець

Правознавство

Кисилиця Н.Д., 44

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Орган. в-ва

Пйонтко Г.З., 13

М-2

Вища математика

Клюба О.М., 44

Логістика

Карач., 35

Вища математика

Клюба О.М., 44

Філософія

Хромей М.Я.,45

ГО-4

Ціноутворення

Бучинська Н.Ю.,45

Маркетинг

Храбатин О.І.,43

Інформатика

Пітух С.П., 31

Правознавство

Кисилиця Н.Д.,46

ТО-5

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Сільський туризм

Бучинська Н.Ю., н/ф

Маркетинг

Храбатин О.І.,47

Орган. трансп. обсл.

Бучинська Н.Ю., 47

ГО-5

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Історія України

Хромей Г.В., 46

Фізкультура

Українець А.І.

Математика

Клюба О.М., 44

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 28.01.2019 по 01.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 28.01.19.

Вівторок

29.01.19.

Середа

30.01.19.

Четвер

  31.01.19.

П’ятниця  01.02.19.

Б-15

на 14.55

на 11.00

на 11.00

на 10.00

на 10.00

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.36

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.36

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

3п.(2год.) к.47

 

 

 

 

Товарознавство прод.товарів

Князєва Н.О.

 

 

 

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.38

4п.(2год.) к.38

4п.(2год.) к.34

Товарознавство прод.товарів

Князєва Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.