Дата: 24.01.19 р.

КОБ-19

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

Фізіологія харч.

Олійник Н.П., 32

Лабораторна робота

Лабораторна робота

К-26

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 21

К-27

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 21

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

КБ-9

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Орган. обсл. в б.

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Федун Н.В.

Техн. приг. к.

Заячук Т.В., 32

КОБ-14

Техн. приг. к.

Пинчук Т.Я., 34

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Орган. обсл. в б.

Косовська Л.І., 33

КОБ-15

Фізкультура

 

 

 

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

Мовлення

Стефанишин Т.А., ш

КМ-31

Фізкультура

 

 

 

АТ-20

Електротехніка

Карач В.С., 35

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 43

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

КД-3

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Марк. цін. пол.

Ониськів Н.Б., 15

Електронна комерція

Болотинюк І.М., 41

 

ГО-3

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

 

РО-5

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

Правознавство

Кисилиця Н.Д.,44

Соціологія

Хромей Г.В., 46

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

КТ-16

Правознавство

Кисилиця Н.Д.,44

Процеси і апарати

Данилів О.В., 12

Орган. в-ва

Пйонтко Г.З., 13

Екологія

Волощук В.В., 11

М-2

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Логістика

Карач В.С., 35

Правознавство

Кисилиця Н.Д.,44

Історія України

Хромей Г.В., 46

ГО-4

Економічна теорія

Ониськів Н.Б., 15

Соціологія

Хромей Г.В., 46

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Інформатика

Пітух С.П., 31

ТО-5

Географія туризму

Мажак З.М., 45

Філософія

Хромей М.Я., 34

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

ГО-5

Світова літ-ра

Бевська Т.В., ш

Географія

Гайдей Г., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Астрономія

Каспрук О.Б., ш

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 21.01.2019 по 25.01.2019 

 

 

 

Понеділок

 21.01.19.

Вівторок

22.01.19.

Середа

23.01.19.

Четвер

  24.01.19.

П’ятниця  25.01.19.

Б-15

на 11.50

на 11.00

на 11.00

на 10.00

на 10.00

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.47

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Торгово-техн. обладнання

Швець Л.П.

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

 

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.47

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

Торгово-техн. обладнання

Швець Л.П.

 

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

 

3п.(2год.) к.38

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.38

3п.(2год.) к.38

3п.(2год.) к.38

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

 

4п.(2год.) к.38

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.38

4п.(2год.) к.38

4п.(2год.) к.38

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.