Дата: 21.01.19 р.

КОБ-19

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізіологія харч.

Камінська Н.П., 32

Право

Хромей Г.В., 46

Устаткування

Данилів О.В., 12

К-26

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Устаткування

Данилів О.В., 12

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 21

К-27

Фізкультура

Лопацький С.В.

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

КБ-9

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Техн. приг. к.

Заячук Т.В., 32

Обладнання

Швець Л.П., 32

КОБ-14

Техн. приг. к.

Пинчук Т.Я., 32

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Право

Кисилиця Н.Д., 44

Профетика

Савчук Л.М., 34

КОБ-15

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Фізкультура

Лопацький, Українець

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Право

Кисилиця Н.Д.,44

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

ПАП-8

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

ППП

ППП

ППП

КМ-31

Бух.облік

Павловська Г.Ф.,44

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

АТ-20

Основи електротехніки

Карач В.С., 35

Право

Хромей Г.В., 46

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 45

Будівлі і обьладнання

Мажак З.М., 45

КД-3

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Електронна комерція

Болотинюк І.М., 41

Електронна комерція

Болотинюк І.М., 41

 

ГО-3

 

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 47

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

РО-5

Фізичне виховання

Українець А.І.

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Орган. обслуг. в г.

Косовська Л.І., 33

КТ-16

Екологія

Волощук В.В., 11

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Екологія

Волощук В.В., 11

Орган. в-ва

Пйонтко Г.З., 13

М-2

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Екологія

Волощук В.В., 11

Комун.д.

Ониськів Н.Б., 15

Філософія

Хромей М.Я., 35

ГО-4

Соціологія

Хромей Г.В., 46

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Інформатика

Пітух С.П., 31

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

ТО-5

Сільський туризм

Бучинська Н.Ю.,45

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Орган. трансп. обсл.

Бучинська Н.Ю., 47

ГО-5

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Математика

Клюба О.М., 44

Фізкультура

Українець А.І.

Історія України

Хромей Г.В., 46

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 21.01.2019 по 25.01.2019 

 

 

 

Понеділок

 21.01.19.

Вівторок

22.01.19.

Середа

23.01.19.

Четвер

  24.01.19.

П’ятниця  25.01.19.

Б-15

на 11.50

на 10.00

на 10.00

на 10.00

на 10.00

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.47

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

 

 

 

 

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.43

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.47

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

 

 

 

 

3п.(2год.) к.38

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.36

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.38

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

 

 

 

 

4п.(2год.) к.38

  4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.36

4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.38

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.