Дата: 18.01.19 р.

К-26

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 21

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

 

К-27

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

КТ-17

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

 

КБ-9

Обладнання

Швець Л.П., 32

Обладнання

Швець Л.П., 32

Орган. обсл. в б.

Косовська Л.І., 33

 

КОБ-14

Орган. обсл. в б.

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Профетика

Савчук Л.М., 34

 

КОБ-15

Профетика

Савчук Л.М., 34

Орган. обсл. в б.

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

 

ПАП-8

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

 

КМ-31

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Фізкультура

Українець А.І.

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

АТ-20

Фізкультура

Радецька О.В.

Профетика

Савчук Л.М., 34

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 45

 

КД-3

Екологія

Волощук В.В., 11

БЖД

Волощук В.В., 11

Фізкультура

Українець А.І.

 

ГО-3

Екологія

Волощук В.В., 11

БЖД

Волощук В.В., 11

Фізкультура

Українець А.І.

 

РО-5

Іноземна мова

Федун Н.В.

ТПЇ

Пйонтко Г.З.., 13

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

 

КТ-16

Технічне креслення

Винокурова Л.В.,44

Технічне креслення

Винокурова Л.В.,44

Орган. в-ва

Пйонтко Г.З., 13

 

М-2

Фізкультура

Лопацький С.В.

Комун.д.

Ониськів Н.Б., 15

Екологія

Волощук В.В., 11

 

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 14.01.2019 по 18.01.2019 

 

 

 

Понеділок

 14.01.19.

Вівторок

15.01.19.

Середа

16.01.19.

Четвер

  17.01.19.

П’ятниця  18.01.19.

Б-15

на 10.00

на 10.00

на 10.00

на 10.00

на 10.00

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.47

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.43

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.47

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.36

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.38

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

Товарознавство прод.товарів

Князєва Н.О.

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

  4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.36

4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.38

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

Товарознавство прод.товарів

Князєва Н.О.

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.