Дата: 16.01.19 р.

К-26

Фізкультура

Лопацький С.В.

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Орган. в-ва

Дмитрук М.М.,22

Устаткування

Данилів О.В., 12

К-27

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізкультура

Лопацький С.В.

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Орган. в-ва

Дмитрук М.М.,22

КТ-17

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Орган. в-ва

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

КБ-9

Обладнання

Швець Л.П., 32

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Орган. обсл. в б.

Косовська Л.І., 33

Профетика

Савчук Л.М., 34

КОБ-14

Техн. приг. к.

Пинчук Т.Я., 34

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Профетика

Савчук Л.М., 34

Орган. обсл. в б.

Косовська Л.І., 33

КОБ-15

Орган. обсл. в б.

Косовська Л.І., 33

Профетика

Савчук Л.М., 34

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

ПАП-8

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Захист Вітчизни

Марушенко – 11

Князєва - 47

КМ-31

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

Бух.облік

Павловська Г.Ф., 44

АТ-20

Право

Хромей Г.В., 46

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 45

Електротехніка

Карач В.С., 35

Будівлі і обладнання

Мажак З.М., 45

КД-3

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Екологія

Волощук В.В., 11

Марк. цін. пол.

Ониськів Н.Б., 15

 

ГО-3

 

Екологія

Волощук В.В., 11

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 46

РО-5

 

Фізкультура

Українець А.І.

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

ТПЇ

Пйонтко Г.З.., 13

КТ-16

Орган. в-ва

Пйонтко Г.З., 13

Орган. в-ва

Пйонтко Г.З., 13

Процеси і апарати

Данилів О.В., 12

 

М-2

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Історія України

Хромей Г.В., 46

Комун.д.

Ониськів Н.Б., 15

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 14.01.2019 по 18.01.2019 

 

 

 

Понеділок

 14.01.19.

Вівторок

15.01.19.

Середа

16.01.19.

Четвер

  17.01.19.

П’ятниця  18.01.19.

Б-15

на 10.00

на 10.00

на 10.00

на 10.00

на 10.00

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

 

 

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.43

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.33

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

 

 

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.36

3п.(2год.) к.36

3п.(2год.) к.36

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

Товарознавство прод.товарів

Князєва Н.О.

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

  4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.36

4п.(2год.) к.36

4п.(2год.) к.36

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

Товарознавство прод.товарів

Князєва Н.О.

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.