Дата: 25.02.19 р.

КОБ-18

 

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

Лабораторна робота

Лаборатор-на робота

Лаборатор-на робота

К-28

 

Устаткування

Данилів О.В., 12

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізіологія харч.

Олійник Н.П., 32

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

К-27

 

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

К-29

 

Право

Хромей Г.В., 46

Право

Хромей Г.В., 46

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

К-30

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

 

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Устаткування

Данилів О.В., 12

Право

Хромей Г.В., 46

КТ-18

 

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Фізкульту-ра

Українець А.І.

Устаткування

Данилів О.В., 12

КОБ-15

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П., 44

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П.,44

О-55

Фізкультура

Лопацький, Українець

Кулінарна ха-ка

Косовська Л.І., 33

Профетика

Савчук Л.М., 34

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

О-57

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Профетика

Савчук Л.М., 34

Кулінарна ха-ка

Косовська Л.І., 33

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

КОБ-17

Профетика

Савчук Л.М., 34

Фізкультура

Лопацький, Українець

Захист Вітчизни

Марушенко В.К.-11

Князєва Н.О. - 47

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

КОБ-16

Захист Вітчизни

Марушенко В.., 32

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Право

Кисилиця Н.Д.,15

Профетика

Савчук Л.М., 34

ПАП-9

Харчова безпека

Карач В.С., 35

Орган. торг.

Храбатин О.І., 43

Тов-во

Стахів О.Г., 35

Тов-во

Стахів О.Г., 35

ПАП-8

Бух.облік

Павловська Г., 43

Захист Вітчизни

Марушенко В.К.

Князєва Н.О. - 47

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Захист Вітчизни

Марушенко В.К.-38

Князєва Н.О. - 47

КМ-31

ППП

ППП

ППП

 

КД-3

 

ППП

ППП

ППП

ГО-3

Орган. обсл. в г.

Котенко Г.С., 47

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 47

Орган. обсл. в г.

Котенко Г.С., 47

 

РО-5

Орган. обсл. в г.

Косовська Л.І., 33

Екологія

Волощук В.В., 11

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Правознавство

Кисилиця Н.Д.,21

КТ-16

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Екологія

Волощук В.В., 11

М-2

Екологія

Волощук В.В., 11

Логістика

Карач В.С., 35

Менеджмент

Храбатин О.І., 43

Філософія

Хромей М.Я., 43

ГО-4

Ціноутворення

Бучинська Н., 45

Орган. обсл. в г.

Котенко Г.С.,45

Фізкультура

Українець А.І.

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

ТО-5

 

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Орган. трансп. обсл.

Бучинська Н.Ю., 45

Сільський туризм

Бучинська Н.Ю., 45

Економіка п-ва

Тимоць М.В., 44

ГО-5

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Інформатика

Пітух С.П., 31

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 25.02.2019 по 01.03.2019 

 

 

 

Понеділок

 25.02.19.

Вівторок

26.02.19.

Середа

27.02.19.

Четвер

  28.02.19.

П’ятниця 01.03.19.

Б-15

на 08.30

на 10.00

на 08.30

на 11.55

на 10.00

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.33

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З О-57

 


 

   

 

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.33

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З О-57

 


 

 


 


 

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.35

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.27

 Кулінарна характеристика страв Косовська Л.І.

З О-57


 

 

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.35

4п.(2год.) к.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.