Дата: 21.02.19 р.

КОБ-19

 

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

Устаткування

Душенко Р.В., 21

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

К-28

 

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Виховна година

К-26

 

 

 

Право

Кисилиця Н.Д., 46

Орган. в-ва

Дмитрук М.М., 12

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

К-29

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

Устаткування

Душенко Р.В., 21

КТ-17

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Охорона праці

Волощук В.В., 11

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

КБ-10

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

 

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Тов-во

Стахів О.Г., 35

Тов-во

Стахів О.Г.,35

КБ-9

Іноземна мова

Федун Н.В.

Іноземна мова

Федун Н.В.

Орган. обслуг. в б.

Косовська Л.І., 33

Орган. обслуг. в б.

Косовська Л.І., 33

КОБ-14

Техн. приг. к.

Пинчук Т.Я., м/о

Техн. приг. к.

Пинчук Т.Я., м/о

Профетика

Савчук Л.М., 34

Профетика

Савчук Л.М., 34

О-57

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

МРО-17

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

ПВВ

Бойчук М., 44

ПВВ

Бойчук М.,44

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

КОБ-16

 

Захист Вітчизни

Марушенко В.К., 35

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Обладнання

Швець Л.П.,38

Мовлення

Стефани-шин Т.А, ш

Мовлення

Стефани-шин Т.А, ш

ПАП-8

Фізкультура

 

 

 

КМ-31

ППП

ППП

ППП

 

КД-3

 

ППП

ППП

ППП

ГО-3

Географія туризму

Бучинська Н.,46

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,45

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,45

 

РО-5

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обсл. в г.

Косовська Л.І., 33

Екологія

Волощук В.В., 11

Правознавство

Кисилиця Н.Д., 46

КТ-16

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Екологія

Волощук В.В., 11

М-2

Фізкультура

 

 

 

ГО-4

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Ціноутворення

Бучинська Н.Ю., 44

ТО-5

Техн. тур. обсл.

Котенко Г.С., 45

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Сільський туризм

Бучинська Н.Ю., 44

Техн. тур. обсл.

Котенко Г.С., 45

ГО-5

Світова літ-ра

Бевська Т.В., ш

Географія

Гайдей А.М., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Астрономія

Каспрук О.Б., ш

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 18.02.2019 по 22.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 18.02.19.

Вівторок

19.02.19.

Середа

20.02.19.

Четвер

  21.02.19.

П’ятниця  22.02.19.

Б-15

на 10.00

на 10.00

на 08.30

на 11.55

на 10.00

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.33

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З МРО-17

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З КОБ-16

 

 Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З О-57

 Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З О-57

 

2п.(2год.) к.46

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.33

Основи права

Хромей Г.В., 46

З МРО-17

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-16

 

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З О-57

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-14

 

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.35

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.27

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-14

Обладнання

Швець Л.П.,

З КОБ-16

 

 Кулінарна характеристика страв Косовська Л.І.

З О-57

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.35

4п.(2год.) к.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.