Дата: 20.02.19 р.

КОБ-19

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 21

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

 

К-28

 

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Фізкультура

Лопацький С.В.

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

К-26

 

Фізкультура

Лопацький С.В.

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Право

Кисилиця Н.Д., 46

 

К-29

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Устаткування

Данилів О.В., 12

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

КТ-17

Право

Кисилиця Н.Д.,46

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

 

КБ-10

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

 

Лабораторна робота

Лабораторна робота

 

КБ-9

Профетика

Савчук Л.М., 34

Іноземна мова

Федун Н.В.

Іноземна мова

Федун Н.В.

 

КОБ-14

Техн. приг. к.

Пинчук Т.Я., 43

Орган. обслуг. в б.

Косовська Л.І., 33

Профетика

Савчук Л.М., 34

 

О-57

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Профетика

Савчук Л.М., 34

Кулін. ха-ка

Косовська Л.І., 33

 

МРО-17

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

 

КОБ-16

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Обладнання

Швець Л.П., 32

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Обладнання

Швець Л.П.,32

Фізкультура

Українець А.І.

 

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

 

КМ-31

Бух.облік

Павловська Г., 41

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

КД-3

ППП

ППП

ППП

 

ГО-3

Іноземна мова

Федун Н.В.

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

 

РО-5

Орган. обсл. в г.

Косовська Л.І., 33

Екологія

Волощук В.В., 11

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

КТ-16

Екологія

Волощук В.В., 11

Правознавство

Кисилиця Н.Д., 46

Екологія

Волощук В.В., 11

 

М-2

Логістика

Карач В.С., 35

Менеджмент

Храбатин О.І., 43

Логістика

Карач В.С., 35

 

ГО-4

Укр. мова

Рудей Х.М., 44

Укр. мова

Рудей Х.М.,44

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

 

ТО-5

Орган. трансп. обсл.

Бучинська Н.Ю., 45

Фізкультура

Українець А.І.

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

 

ГО-5

Фізкультура

Українець А.І.

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Математика

Клюба О.М., 44

 

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 18.02.2019 по 22.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 18.02.19.

Вівторок

19.02.19.

Середа

20.02.19.

Четвер

  21.02.19.

П’ятниця  22.02.19.

Б-15

на 10.00

на 10.00

на 08.30

на 10.00

на 10.00

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.33

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З МРО-17

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З КОБ-16

 

 Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З О-57

 

 

2п.(2год.) к.46

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.33

Основи права

Хромей Г.В., 46

З МРО-17

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-16

 

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З О-57

 

 

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.35

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.27

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-14

Обладнання

Швець Л.П.,

З КОБ-16

 

 Кулінарна характеристика страв Косовська Л.І.

З О-57

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.35

4п.(2год.) к.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.