Дата: 19.02.19 р.

КОБ-19

Фізкультура

Українець, Лопацький

ТПЇ

Олійник Н.П., 44

Устаткування

Данилів О.В., 12

Устаткування

Данилів О.В., 12

К-28

 

Устаткування

Данилів О.В., 12

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

К-26

 

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Орган. в-ва

Дмитрук М.М., 21

Орган. в-ва

Дмитрук М.М., 21

К-29

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,44

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,44

КТ-17

Лабораторна робота

Лабораторна робота

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

КБ-10

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

 

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Фізкультура

Українець А.І.

Тов-во

Стахів О.Г., 46

КБ-9

Іноземна мова

Федун Н.В.

Профетика

Савчук Л.М., 34

Орган. обслуг. в б.

Косовська Л.І., 33

Тов-во

Намурована М.В., 32

КОБ-14

Техн. приг. к.

Пинчук Т.Я., 34

Орган. обслуг. в б.

Косовська Л.І., 33

Тов-во

Намурована М.В., 32

Профетика

Савчук Л.М., 34

О-57

 

Тов-во

Намурована М.В., 32

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Тов-во

Намурова-на М.В., 32

МРО-17

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Фізкультура

Радецька О.В.

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

КОБ-16

Захист Вітчизни

Марушенко В.К., 32

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Профетика

Савчук Л.М., 34

Обладнання

Швець Л.П., 35

ПАП-8

 

Захист Вітчизни

Марушенко В.К.-38

Князєва Н.О. - 47

Захист Вітчизни

Марушенко В.К.-38

Князєва Н.О. - 47

Мовлення

Стефани-шин Т.А, ш

Мовлення

Стефани-шин Т.А, ш

КМ-31

ППП

ППП

ППП

 

КД-3

 

ППП

ППП

ППП

ГО-3

ІІ ін. мова

Хромчак Л.Я., 47

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С., 45

Іноземна мова

Федун Н.В.

 

РО-5

Орган. обслуг. в г.

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Федун Н.В.

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Фізкультура

Українець А.І.

КТ-16

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Екологія

Волощук В.В., 11

М-2

Екологія

Волощук В.В., 11

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Логістика

Карач В.С., 35

Менеджмент

Храбатин О.І., 43

ГО-4

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Фізкультура

Українець А.І.

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 15

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

ТО-5

 

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Техн. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,45

Техн. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,45

Економіка п-ва

Тимоць М.В., 45

ГО-5

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

Укр. літ-ра

Рудей Х.М., ш

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 18.02.2019 по 22.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 18.02.19.

Вівторок

19.02.19.

Середа

20.02.19.

Четвер

  21.02.19.

П’ятниця  22.02.19.

Б-15

на 10.00

на 10.00

на 08.30

на 10.00

на 10.00

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.33

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З МРО-17

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З КОБ-16

 

 

 

 

2п.(2год.) к.46

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.33

Основи права

Хромей Г.В., 46

З МРО-17

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-16

 

 

 

 

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.35

3п.(2год.) к.21

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.27

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-14

Обладнання

Швець Л.П.,

З КОБ-16

 

 

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.35

4п.(2год.) к.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.