Дата: 18.02.19 р.

КОБ-19

 

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

Лабораторна робота

Лаборатор-на робота

Лаборатор-на робота

К-28

 

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Устаткування

Данилів О.В., 12

Устаткування

Данилів О.В., 12

К-26

 

Право

Кисилиця Н.Д.,46

Орган. в-ва

Дмитрук М.М., 21

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

К-29

Устаткування

Данилів О.В., 12

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

КТ-17

Орган. в-ва

Пйонтко Г.З., 13

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

КБ-10

 

Право

Хромей Г.В., 46

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

 

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

КБ-9

Орган. обсл. в б.

Косовська Л.І., 33

Фізкультура

Українець А.І.

Право

Кисилиця Н.Д.,44

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

КОБ-14

Техн. приг. к.

Пинчук Т.Я., 34

Орган. обсл. в б.

Косовська Л.І., 33

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Профетика

Савчук Л.М., 34

О-57

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Право

Кисилиця Н.Д.,44

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Фізкульту-ра

Українець, Радецька

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

МРО-17

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Трудове право

Хромей Г.В., 46

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

КОБ-16

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Захист Вітчизни

Марушенко В.К.,34

Профетика

Савчук Л.М., 34

Право

Кисилиця Н.Д., 43

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

Захист Вітчизни

Марушенко В.К.-38

Князєва Н.О. - 47

КМ-31

Бух.облік

Павловська Г.,44

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Фізкультура

Українець А.І.

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

КД-3

 

ППП

ППП

ППП

ГО-3

Іноземна мова

Федун Н.В.

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 47

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С., 47

 

РО-5

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Іноземна мова

Федун Н.В.

Екологія

Волощук В.В., 11

Екологія

Волощук В.В., 11

КТ-16

Фізкультура

Українець, Лопацький

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

М-2

Екологія

Волощук В.В., 11

Фізкультура

Лопацький С.В.

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Філософія

Хромей М.Я., 46

ГО-4

Ціноутворення

Бучинська Н.Ю., 45

Економ. теорія

Ониськів Н.Б.. 15

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,37

ТО-5

 

Техн. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,45

Орган. трансп. обсл.

Бучинська Н.Ю.,45

Сільський туризм

Бучинська Н.Ю., 45

Економіка п-ва

Тимоць М.В., 45

ГО-5

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Економ. теорія

Ониськів Н.Б.. 15

Математика

Клюба О.М., 44

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 18.02.2019 по 22.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 18.02.19.

Вівторок

19.02.19.

Середа

20.02.19.

Четвер

  21.02.19.

П’ятниця  22.02.19.

Б-15

на 10.00

на 08.30

на 08.30

на 10.00

на 10.00

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.33

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З МРО-17

 

 

 

 

 

2п.(2год.) к.46

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.33

Основи права

Хромей Г.В., 46

З МРО-17

 

 

 

 

 

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) к.21

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.27

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-14

 

 

 

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.35

4п.(2год.) к.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.