Дата: 15.02.19 р.

КОБ-18

ТПЇ

Олійник Н.П., 11

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,11

 

К-28

 

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,11

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

К-27

 

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

 

К-30

Право

Хромей Г.В., 46

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Тов-во

Намурована М.В.,32

 

КТ-18

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Лабораторна робота

Лабораторна робота

 

КБ-9

Техн. приг. к.

Заячук Т.Я.,15

Тов-во

Намурована М.В.,32

 

Профетика

Савчук Л.М., 38

 

КОБ-15

Орган. обсл. в б.

Косовська Л.І., 33

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П., 34

 

О-57

Профетика

Савчук Л.М., 34

Профетика

Савчук Л.М., 34

Фізкультура

Українець, Радецька

 

О-55

Тов-во

Намурована М.В.,32

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Право

Хромей Г.В., 46

 

КОБ-17

Фізкультура

Українець, Лопацький

Обладнання

Швець Л.П., 44

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

 

ПАП-8

Бух.облік

Павловська Г.,44

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Мовлення

Стефанишин Т.А., ш

 

ПАП-9

Тов-во

Стахів О.Г., 43

Тов-во

Стахів О.Г.,43

Реєстратори розр. оп.

Безрука Н.В., 35

 

КМ-31

ППП

ППП

ППП

 

АТ-20

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 38

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., 45

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., 45

 

КД-3

ППП

ППП

ППП

 

ГО-3

Іноземна мова

Федун Н.В.

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 38

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С., 47

 

РО-5

Комп»ют. техн.

БолотинюкІ.М., 41

Іноземна мова

Федун Н.В.

Іноземна мова

Федун Н.В.

 

КТ-16

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Фізкультура

Українець, Лопацький

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

 

М-2

Логістика

Карач В.С.. 35

Філософія

Хромей М.Я., 46

Менеджмент

Храбатин О.І., 43

 

ГО-4

Орган. обсл. в г.

Котенко Г.С., 45

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б.. 15

 

Ціноутворення

Бучинська Н.Ю., 44

 

ТО-5

Сільський туризм

Бучинська Н., 47

Техн. тур. обсл.

Котенко Г.С.,47

Економічна теорія

Ониськів Н.Б., 15

 

ГО-5

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Астрономія

Каспрук О.Б., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

 

Розклад занять

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 з 04.02.2019 по 08.02.2019 

 

Понеділок

 04.02.19.

Вівторок

05.02.19.

Середа

06.02.19.

Четвер

  07.02.19.

П’ятниця  08.02.19.

Б-15

на 10.00

на 08.30

на 08.30

на 10.00

на 10.00

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.33

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

З КОБ-17

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

З КОБ-15

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З О-57

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З О-55

 

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.33

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-17

 

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З КОБ-17

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З О-57

 

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

З КОБ-17

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) к.21

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.27

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-17

 

Торгово-техн. обладнання

Швець Л.П.

Торгово-техн. обладнання

Швець Л.П.

З КОБ-17

 

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

З КОБ-15

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.35

4п.(2год.) к.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.