Дата: 13.02.19 р.

КОБ-18

Устаткування

Данилів О.В., 12

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 11

 

К-28

 

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

К-27

 

 

Фізкультура

Лопацький С.В.

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

К-30

Тов-во

Намурована М.В.,32

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Тов-во

Намурована М.В.,32

 

КТ-18

 

 

Право

Хромей Г.В., 46

Лаборатор-на робота

Лаборатор-на робота

КБ-9

Обладнання

Швець Л.П.,45

Профетика

Савчук Л.М., 34

Техн. приг. к.

Заячук Т.В., 15

 

КОБ-15

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Тов-во

Намурована М.В.,32

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П., 44

 

О-57

Фізкультура

 

 

 

О-55

 

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Захист Вітчизни

Марушенко – 38

Князєва - 47

Тов-во

Намурована М.В.,32

КОБ-17

Захист Вітчизни

Марушенко – 38

Князєва - 47

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Обладнання

Швець Л.П.,21

 

ПАП-8

 

Захист Вітчизни

Марушенко – 11

Князєва - 47

Мовлення

Стефанишин Т.А., ш

Мовлення

Стефанишин Т.А.,ш

ПАП-9

Тов-во

Стахів О.Г., 21

Тов-во

Стахів О.Г., 21

Реєстратори розр. оп.

Безрука Н.В., 35

 

КМ-31

ППП

ППП

ППП

 

АТ-20

Електротехніка

Карач В.С., 35

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 38

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 45

 

КД-3

 

ППП

ППП

ППП

ГО-3

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 38

Іноземна мова

Федун Н.В.

Іноземна мова

Федун Н.В.

 

РО-5

Іноземна мова

Федун Н.В.

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

КТ-16

 

 

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Процеси і апарати

Данилів О.В., 12

Процеси і апарати

Данилів О.В., 12

М-2

Фізкультура

Лопацький С.В.

Логістика

Карач В.С., 35

Менеджмент

Храбатин О.І., 43

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

ГО-4

Укр. мова

Рудей Х.М., 44

Укр. мова

Рудей Х.М., 44

Бух.облік

Болотинюк І.М., 41

 

ТО-5

Фізкультура

 

 

 

ГО-5

Фізкультура

 

 

 

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 04.02.2019 по 08.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 04.02.19.

Вівторок

05.02.19.

Середа

06.02.19.

Четвер

  07.02.19.

П’ятниця  08.02.19.

Б-15

на 10.00

на 08.30

на 08.30

на 10.00

на 11.40

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

З КОБ-17

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

З КОБ-15

 

 

 

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.38

2п.(2год.) к.34

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-17

 

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З КОБ-17

 

 

 

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) к.21

3п.(2год.) к.36

3п.(2год.) к.27

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-17

 

Торгово-техн. обладнання

Швець Л.П.

Торгово-техн. обладнання

Швець Л.П.

З КОБ-17

 

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.35

4п.(2год.) к.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.