Дата: 12.02.19 р.

КОБ-18

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 11

Фізіологія харч.

Олійник Н.П., 11

Устаткування

Данилів О.В., 12

К-28

 

Право

Хромей Г.В., 46

Устаткування

Данилів О.В., 12

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

К-27

 

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Устаткування

Данилів О.В., 12

Право

Кисилиця Н.Д., 46

К-30

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Тов-во

Намурована М.В.,32

Тов-во

Намурована М.В.,32

КТ-18

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Право

Хромей Г.В., 46

Фізкультура

Українець А.І.

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

КБ-9

Профетика

Савчук Л.М., 34

Іноземна мова

Федун Н.В.

 

Іноземна мова

Федун Н.В.

 

Техн. приг. к.

Заячук Т.В., 34

КОБ-15

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Профетика

Савчук Л.М., 34

Профетика

Савчук Л.М., 34

Орган. обслуг. в б.

Косовська Л.І., 33

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

О-57

Тов-во

Намурована М.В.,32

Право

Кисилиця Н.Д.,44

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Фізіологія харч.

Олійник Н.П., 11

О-55

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Тов-во

Намурована М., 32

Захист Вітчизни

Марушенко – 38

Князєва - 47

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

КОБ-17

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Обладнання

Швець Л.П., 46

Захист Вітчизни

Марушенко – 38

Князєва - 47

ПАП-8

Фізкультура

Українець, Лопацький

Захист Вітчизни

Марушенко – 38

Князєва - 47

Мовлення

Стефанишин Т.А., ш

Мовлення

Стефанишин Т.А.,ш

ПАП-9

Тов-во

Стахів О.Г., 43

Харчова безпека

Карач В.С., 35

Орган. торг.

Храбатин О.І., 43

Тов-во

Стахів О.Г., 35

КМ-31

ППП

ППП

ППП

Бух.облік

Павловська Г.Ф., 41

АТ-20

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 45

Санітарія і гіг.

Котенко М.А.,45

Будівлі і обладнання

Мажак З.М., 45

КД-3

 

ППП

ППП

ППП

ГО-3

 

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,41

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

Іноземна мова

Федун Н.В.

РО-5

 

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Орган. обслуг. в г.

Косовська Л.І., 33

Фізкульту-ра

Українець А.І.

Іноземна мова

Федун Н.В.

КТ-16

Правознавство

Кисилиця Н.Д.,44

Фізкультура

Українець, Лопацький

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

М-2

Логістика

Карач В.С., 35

Філософія

Хромей М.Я., 21

Логістика

Карач В.С., 35

Менеджмент

Храбатин О.І., 43

ГО-4

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 15

ТО-5

Іноземна мова

Федун Н.В.

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Техн. тур. обсл.

Котенко Г.С.,44

Техн. тур. обсл.

Котенко Г.С.,44

ГО-5

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

Укр. літ-ра

Рудей Х.М., ш

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 04.02.2019 по 08.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 04.02.19.

Вівторок

05.02.19.

Середа

06.02.19.

Четвер

  07.02.19.

П’ятниця  08.02.19.

Б-15

на 10.00

на 08.30

на 10.00

на 10.00

на 11.40

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

З КОБ-17

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

З КОБ-17

 

 

 

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.38

2п.(2год.) к.34

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-17

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 З КОБ-17

 

 

 

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) к.38

3п.(2год.) к.36

3п.(2год.) к.27

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-17

 

Торгово-техн. обладнання

Швець Л.П.

З КОБ-17

 

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.35

4п.(2год.) к.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.