Дата: 11.02.19 р.

КОБ-18

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

Фізіологія харч.

Олінийк Н.П., 44

Устаткування

Данилів О.В., 12

К-28

 

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізіологія харч.

Олінийк Н.П.,13

К-27

 

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Право

Кисилиця Н.Д., 46

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

К-30

 

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Право

Хромей Г.В., 46

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,32

КТ-18

 

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Лаборатор-на робота

Лаборатор-на робота

КБ-9

Право

Кисилиця Н.Д.,46

Профетика

Савчук Л.М., 34

Фізкультура

Українець А.І.

Техн. приг. к.

Заячук Т.В., 36

КОБ-15

Профетика

Савчук Л.М., 34

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Право

Кисилиця Н.Д.,15

О-57

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Право

Кисилиця Н.Д.,21

Фізкультура

Українець, Радецька

О-55

Фізкультура

Українець, Лопацький

Захист Вітчизни

Марушенко –11

Князєва - 47

Право

Хромей Г.В., 46

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

КОБ-17

Захист Вітчизни

Марушенко –32

 

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Профетика

Савчук Л.М., 34

Профетика

Савчук Л.М., 34

Захист Вітчизни

Князєва-47

ПАП-8

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

Захист Вітчизни

Марушенко – 38

Князєва - 47

ПАП-9

Харчова безпека

Карач В.С., 35

Фізкультура

Українець А.І.

Тов-во

Стахів О.Г., 32

Тов-во

Стахів О.Г., 32

КМ-31

ППП

ППП

ППП

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

АТ-20

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., 45

Санітарія і гіг.

Котенко М.А.,45

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 45

Будівлі і обладнання

Мажак З.М., 45

КД-3

 

ППП

ППП

ППП

ГО-3

Іноземна мова

Федун Н.В.

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С., 35

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,37

 

РО-5

Орган. обсл. в г.

Косовська Л.І., 33

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Екологія

Волощук В.В., 11

КТ-16

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

М-2

Екологія

Волощук В.В., 11

Фізкультура

Лопацький С.В.

Логістика

Карач В.С., 35

Менеджмент

Храбатин О.І., 43

ГО-4

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 15

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Бух.облік

Болотинюк І.М., 41

ТО-5

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Філософія

Хромей М.Я., 38

Техн. тур. обсл.

Котенко Г.С., 37

ГО-5

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 11.02.2019 по 15.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 11.02.19.

Вівторок

12.02.19.

Середа

13.02.19.

Четвер

  14.02.19.

П’ятниця  15.02.19.

Б-15

на 10.00

на 11.55

на 10.00

на 10.00

на 11.40

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

З КОБ-17

 

 

 

 

 

 

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.38

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.38

2п.(2год.) к.34

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-17

 

 

 

 

 

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.38

3п.(2год.) к.38

3п.(2год.) к.36

3п.(2год.) к.27

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-17

 

 

 

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.35

4п.(2год.) к.38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.