Дата: 08.02.19 р.

КОБ-18

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 11

Право

Хромей Г.В., 46

 

КОБ-19

 

Фізкультура

Українець, Лопацький

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 11

 

К-28

 

Право

Хромей Г.В., 46

Право

Хромей Г.В., 46

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

К-27

 

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Лабораторна робота

 

К-29

Лабораторна робота - Мельник

Лабораторна робота

Лабораторна робота - Дмитрук

Лабораторна робота

КТ-17

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

 

КТ-18

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Фізкультура

Українець А.І.

 

КОБ-15

Тов-во

Намурована М.В., 32

Профетика

Савчук Л.М., 34

Тов-во

Намурована М.В., 32

 

МРО-17

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

Фізкультура

Радецька О.В.

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

 

КОБ-16

Захист Вітчизни

Марушенко В.К., 43

Тов-во

Намурована М.В., 32

Обладнання

Швець Л.П.,27

 

КОБ-17

Обладнання

Швець Л.П.,35

Захист Вітчизни

Марушенко В.К.-35

Князєва Н.О. - 47

Мовлення

Стефанишин Т.А., ш

 

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

 

ПАП-9

Тов-во

Стахів О.Г., 22

Тов-во

Стахів О.Г., 22

Орган. торг.

Храбатин О.І., 43

 

КМ-31

Бух.облік

Павловська Г., 41

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

 

АТ-20

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 45

Техн. обсл. в г.

Мажак З.М., 45

Профетика

Савчук Л.М., 34

 

КД-3

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Фінанси п-ва

Тимоць М.В., 45

 

ГО-3

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

Іноземна мова

Федун Н.В.

 

РО-5

Екологія

Волощук В.В., 11

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

КТ-16

Технічне кресл.

Винокурова Л.В., 44

Технічне кресл.

Винокурова Л.В., 44

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

 

М-2

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Фінанси п-ва

Тимоць М.В., 45

 

ГО-4

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 15

Фізкультура

Українець А.І.

Бух.облік

Болотинюк І.М., 41

 

ТО-5

Психологія

Савчук Л.М., 34

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Філософія

Хромей М.Я.,21

 

ГО-5

Світова літ-ра

Бевська Т.В., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Астрономія

Каспрук О.Б., ш

 

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 04.02.2019 по 08.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 04.02.19.

Вівторок

05.02.19.

Середа

06.02.19.

Четвер

  07.02.19.

П’ятниця  08.02.19.

Б-15

на 10.00

на 11.55

на 10.00

на 10.00

на 08.30

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

з МРО-17

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.38

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.38

2п.(2год.) к.34

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

З КОБ-15

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.38

3п.(2год.) к.38

3п.(2год.) к.36

3п.(2год.) к.27

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Торгово-техн. обладнання

Швець Л.П.

З КОБ-16

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.35

4п.(2год.) к.38

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

 

 

Торгово-техн. обладнання

Швець Л.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.