Дата: 06.02.19 р.

КОБ-18

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 11

 

 

КОБ-19

 

Фізкультура

Українець, Лопацький

Право

Хромей Г.В., 46

 

 

К-28

 

 

Устаткування

Данилів О.В., 12

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Фізіологія харч.

Оліний Н.П.,11

К-27

 

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

 

К-29

 

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Фізіологія харч.

Оліний Н.П., 12

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

КТ-17

Орган. в-ва

Пйонтко Г.З., 13

Лабораторна робота – Мельник

Лабораторна робота

 

КТ-18

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Фізкультура

Українець А.І.

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

 

КОБ-15

Право

Кисилиця Н.Д., 11

Тов-во

Намурована М.В., 32

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П., 15

Тов-во

Намурована М.В., 32

МРО-17

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

КОБ-16

Тов-во

Намурована М.В., 32

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

 

КОБ-17

Обладнання

Швець Л.П., 35

Іноземна мова

Чупрунова, Хромчак

Тов-во

Намурована М.В., 32

 

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

 

ПАП-9

Тов-во

Стахів О.Г., 34

Тов-во

Стахів О.Г., 34

 

 

КМ-31

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

 

АТ-20

Профетика

Савчук Л.М., 45

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 45

Будівлі і обладнання

Мажак З.М., 45

 

КД-3

 

 

Марк. цін. пол.

Ониськів Н.Б., 38

Фін. п-ва

Тимоць М.В., 44

Фін. п-ва

Тимоць М.В.,44

ГО-3

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Іноземна мова

Федун Н.В.

Іноземна мова

Федун Н.В.

 

РО-5

Соціологія

Хромей Г.В., 46

Правознавство

Кисилиця Н.Д.,35

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

КТ-16

Технічне кресл.

Винокурова Л.В., 44

Технічне кресл.

Винокурова Л.В., 44

Правознавство

Кисилиця Н.Д., 34

Правознавство

Кисилиця Н.Д., 35

М-2

 

Фізкультура

Лопацький С.В.

Вища математ.

Клюба О.М., 44

Фін. п-ва

Тимоць М.В.,44

Фін. п-ва

Тимоць М.В.,44

ГО-4

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 15

Соціологія

Хромей Г.В., 46

 

ТО-5

 

Психологія

Савчук Л.М., 47

Психологія

Савчук Л.М., 47

Іноземна мова

Федун Н.В.

ГО-5

Світова літ-ра

Бевська Т.В., ш

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Астрономія

Каспрук О.Б., ш

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 04.02.2019 по 08.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 04.02.19.

Вівторок

05.02.19.

Середа

06.02.19.

Четвер

  07.02.19.

П’ятниця  08.02.19.

Б-15

на 10.00

на 11.55

на 10.00

на 10.00

на 11.40

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.21

1п. (2год.) к.47

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

 

 

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.38

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.37

2п.(2год.) к.47

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

 

 

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.38

3п.(2год.) к.38

3п.(2год.) к.37

3п.(2год.) к.38

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.37

4п.(2год.) к.38

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.