Дата: 05.02.19 р.

КОБ-18

Фізкультура

Українець, Лопацький

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 44

Устаткування

Данилів О.В., 12

КОБ-19

 

Медогляд

Медогляд

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізіологія харч.

Оліний Н.П.,44

ТПЇ

Олійник Н.П., 44

К-28

 

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

Фізкультура

Лопацький С.В.

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

К-27

 

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Організація в-ва

Дмитрук М.М., 34

Організація в-ва

Дмитрук М.М.,34

К-29

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Фізіологія харч.

Оліний Н.П.,44

Право

Хромей Г.В., 46

Право

Хромей Г.В., 46

КТ-17

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

КТ-18

Лабораторна робота – Мельник

Лабораторна робота

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ЛПР

Драгинич

ЛПР

Драгинич

КОБ-15

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П.,44

Орган. обслуг. в б.

Косовська Л.І., 33

Тов-во

Намурована М.В., 32

Тов-во

Намурована М.В., 32

МРО-17

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Фізкультура

Радецька О.В.

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

КОБ-16

Обладнання

Швець Л.П., 35

Тов-во

Намурована М.В., 32

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Обладнання

Швець Л.П.,45

КОБ-17

Тов-во

Намурована М.В., 32

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Мовлення

Стефанишин Т.А., ш

Мовлення

Стефанишин Т.А., ш

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

ПАП-9

Тов-во

Стахів О.Г., 34

Тов-во

Стахів О.Г., 34

Облік і зв.

Болотинюк І.М., 41

Фізкультура

Українець А.І.

КМ-31

Бух.облік

Павловська Г., 45

Фізкультура

Українець А.І.

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

АТ-20

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., 45

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., 45

Фізкультура

Радецька О.В.

КД-3

Екологія

Волощук В.В., 11

Марк. цін. пол.

Ониськів Н.Б., 15

Фізкультура

Українець А.І.

 

ГО-3

Екологія

Волощук В.В., 11

Іноземна мова

Федун Н.В.

Фізкультура

Українець А.І.

 

РО-5

Орган. обсл. в г.

Косовська Л.І., 33

Соціологія

Хромей Г.В., 46

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

КТ-16

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Орган. в-ва

Пйонтко Г.З., 13

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

М-2

Комун.д.

Ониськів Н.Б., 15

Логістика

Карач В.С., 35

Менеджмент

Храбатин О.І., 43

Екологія

Волощук В.В., 11

ГО-4

Соціологія

Хромей Г.В., 46

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

 

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 15

ТО-5

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

 

Філософія

Хромей М.Я., 47

Географія туризму

Мажак З.М.,47

Географія туризму

Мажак З.М.,47

ГО-5

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

Укр. літ-ра

Рудей Х.М., ш

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 04.02.2019 по 08.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 04.02.19.

Вівторок

05.02.19.

Середа

06.02.19.

Четвер

  07.02.19.

П’ятниця  08.02.19.

Б-15

на 10.00

на 11.55

на 11.00

на 10.00

на 11.40

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.36

1п. (2год.) к.38

1п. (2год.) к.21

1п. (2год.) к.47

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

 

 

 

2п.(2год.) к.36

2п.(2год.) к.38

2п.(2год.) к.38

2п.(2год.) к.37

2п.(2год.) к.47

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

 

 

 

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.38

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.37

3п.(2год.) к.38

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

 

 

 

4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.37

4п.(2год.) к.38

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.