Дата: 04.02.19 р.

КОБ-18

 

Право

Хромей Г.В., 46

Право

Хромей Г.В., 46

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

Устаткування

Данилів О.В., 12

КОБ-19

 

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

Фізіологія харч.

Олійник Н.П., 32

Право

Хромей Г.В., 46

К-28

 

Охорона праці

Волощук В.В., 11

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Устаткування

Данилів О.В., 12

Устаткування

Данилів О.В., 12

К-27

 

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Фізкультура

Лопацький С.В.

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

К-29

 

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Фізіологія харч.

Олійник Н.П., 32

КТ-17

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Орган. в-ва

Пйонтко Г.З., 13

КТ-18

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Тов-во

Стахів О,Г., 34

Тов-во

Стахів О,Г.,34

КОБ-15

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Профетика

Савчук Л.М., 34

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П.,15

Орган. обслуг. в г.

Косовська Л.І., 33

МРО-17

Трудове право

Хромей Г.В., 46

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

КОБ-16

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Фізкультура

Українець А.І.

Право

Кисилиця Н.Д.,43

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

КОБ-17

Фізкультура

Українець, Лопацький

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Право

Кисилиця Н.Д.,15

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

ПАП-9

Орган. торг.

Храбатин О.І., 43

Орган. торг.

Храбатин О.І., 43

Реєстратори розр. оп.

Безрука Н.В.,

Реєстратори розр. оп.

Безрука Н.В.,

КМ-31

Бух.облік

Павловська Г., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

АТ-20

Профетика

Савчук Л.М.. 34

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., 45

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 45

Будівлі і обладнання

Мажак З.М., 45

КД-3

 

Екологія

Волощук В.В., 11

Марк. цін. пол.

Ониськів Н.Б., 37

Марк. цін. пол.

Ониськів Н.Б., 37

ГО-3

Іноземна мова

Федун Н.В.

Екологія

Волощук В.В., 11

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

 

РО-5

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг. в г.

Косовська Л.І., 33

Фізкультура

Українець А.І.

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

КТ-16

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Екологія

Волощук В.В., 11

М-2

Правознавство

Кисилиця Н.Д.,32

Вища математика

Клюба О.М., 44

Екологія

Волощук В.В., 11

Філософія

Хромей М.Я., 44

ГО-4

Бух.облік

Болотинюк І.М., 41

Ціноутворення

Бучинська Н.Ю., 47

Вища математика

Клюба О.М., 44

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

ТО-5

Сільський туризм

Бучинська Н.Ю., 45

Іноземна мова

Федун Н.В.

Орган. трансп. обсл.

Бучинська Н.Ю., 47

Фізкультура

Українець А.І.

ГО-5

Математика

Клюба О.М., 44

Інформатика

Пітух С.П., 31

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 04.02.2019 по 08.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 04.02.19.

Вівторок

05.02.19.

Середа

06.02.19.

Четвер

  07.02.19.

П’ятниця  08.02.19.

Б-15

на 10.00

на 11.55

на 11.00

на 10.00

на 11.40

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.38

1п. (2год.) к.21

1п. (2год.) к.47

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

 

 

 

 

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.38

2п.(2год.) к.37

2п.(2год.) к.47

Організація обсл.

в барах і рест.

Лилак Г.М

 

 

 

 

 

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.37

3п.(2год.) к.38

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.37

4п.(2год.) к.38

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.