Дата: 01.02.19 р.

КОБ-18

 

Право

Хромей Г.В., 46

Фізіологія харч.

Олійник Н.П.,12

ТПЇ

Олійник Н.П., 12

 

К-28

 

Фізкультура

Лопацький С.В.

Право

Хромей Г.В., 46

Право

Хромей Г.В., 46

 

К-26

 

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева, 22

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

 

К-29

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Лабораторна робота

 

К-30

Тов-во

Намурована М., 32

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Тов-во

Намурована М., 32

 

КБ-9

Техн. пр. к.

Заячук Т.В., 11

Техн. пр. к.

Заячук Т.В., 47

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

 

КОБ-14

Право

Кисилиця Н.Д.,34

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Право

Кисилиця Н.Д.,34

 

О-55

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Тов-во

Намурована М., 32

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

 

КОБ-16

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Обладнання

Швець Л.П.,21

 

КОБ-17

Обладнання

Швець Л.П., 35

Фізкультура

Лопацький, Українець

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

ПАП-9

Облік і зв.

Болотинюк І.М., 41

Тов-во

Стахів О.Г., 21

Виробниче навчання

 

ПАП-8

Бух.облік

Павловська Г., 21

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

 

КМ-31

ППП

ППП

ППП

 

АТ-20

Німецька мова

Хромчак Л.Я., 47

Санітарія і гігієна

Котенко М.А., 45

Техн. обслуг. в г.

Мажак З.М., 45

 

КД-3

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Екологія

Волощук В.В., 11

БЖД

Волощук В.В., 11

 

ГО-3

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

Екологія

Волощук В.В., 11

БЖД

Волощук В.В., 11

 

РО-5

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Орган. обслуг. в г.

Косовська Л.І., 33

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

 

КТ-16

Технічне креслення

Винокурова Л.В., 44

Технічне креслення

Винокурова Л.В., 44

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

 

М-2

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Логістика

Карач В.С., 35

 

ГО-4

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Правознавство

Кисилиця Н.Д.,34

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 15

 

ТО-5

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Фізкультура

Українець А.І.

 

ГО-5

Медогляд

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Математика

Клюба О.М., 44

 

Розклад занять

 

в групі Б-15 «Бармен четвертого розряду»

 

 з 28.01.2019 по 01.02.2019 

 

 

 

Понеділок

 28.01.19.

Вівторок

29.01.19.

Середа

30.01.19.

Четвер

  31.01.19.

П’ятниця  01.02.19.

Б-15

на 14.55

на 11.55

на 11.00

на 10.00

на 11.40

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.38

1п. (2год.) к.21

1п. (2год.) к.47

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

Кулінарна характеристика страв

Душенко Р.В.

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Кулінарна характеристика страв

Душенко Р.В.

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.38

2п.(2год.) к.37

2п.(2год.) к.47

Технологія приготування напоїв

Косовська Л.І.

 

Кулінарна характеристика страв

Душенко Р.В.

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.34

3п.(2год.) к.37

3п.(2год.) к.38

Товарознавство прод.товарів

Князєва Н.О.

 

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.34

  4п.(2год.) к.34

4п.(2год.) к.37

4п.(2год.) к.38

Товарознавство прод.товарів

Князєва Н.О.

Санітарія і гігієна

Карасьова Н.І.

Професійна етика і психологія

Савчук Л.М.

 

Іноземна мова

Чупрунова А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.