Дата: 30.11.18 р.

КОБ-18

Фізкультура

Українець, Лопацький

Тов-во

Стахів О.Г., 22

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

 

КОБ-19

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Тов-во

Стахів О.Г.,35

 

К-30

Тов-во

Намурована М.В., 32

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

 

КОБ-17

Обладнання

Данилів О.В., 12

Фізкультура

Українець, Лопацький

Захист Вітчизни

Марушенко - 34

Князєва - 47

 

К-28

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Охорона праці

Волощук В.В., 11

 

К-27

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

 

КБ-9

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Обладнання

Данилів О.В., 12

Обладнання

Данилів О.В., 12

 

КБ-10

Тов-во

Стахів О.Г.,22

Право

Хромей Г.В., 46

Право

Хромей Г.В., 46

 

МРО-17

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

Фізкультура

Радецька О.В.

 

О-55

ПВВ

Савчук Л.М., 34

ПВВ

Савчук Л.М., 34

Техн. приг. к.

Заячук Т.В., 36

 

КОБ-14

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Тов-во

Намурована М.В., 32

Тов-во

Намурована М.В., 32

 

О-56

Іноземна мова

Хромчак, Чупрунова

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П., майст.

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П., майст.

 

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

ППП

АТ-20

Фізкультура

Радецька О.В.

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

 

КД-3

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Підпр.д.

Храбатин О.І., 43

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

ГО-3

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., 45

Санітарія і гіг.

Котенко М.А.,т/ф

 

 

КТ-16

Соціологія

Хромей Г.В., 46

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

Економіка п-ва

Тимоць М.В.,45

 

РО-5

Економіка п-ва

Тимоць М.В.,43

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

 

ГО-4

Менеджмент

Карач В.С., 35

Вища математика

Клюба О.М., 44

Фізкультура

Українець А.І.

 

ТО-5

Іноземна мова

Федун Н.В.

Менеджмент

Карач В.С., 35

Менеджмент

Карач В.С., 37

 

КМ-31

ППП

ППП

ППП

 

М-2

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Економіка п-ва

Тимоць М.В.,45

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

ГО-5

Математика

Клюба О.М.. 44

Захист Вітчизни

Князєва Н.О., 47

Математика

Клюба О.М.. 44

 

ТО-4

БЖД

Волощук В.В., 11

Іноземна мова

Федун Н.В.

Орган. рест. обсл.

Косовська Л.І., 33

 

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 26.11.2018 по 30.11.2018 

 

 

 

Понеділок

 26.11.18.

Вівторок

  27.11.18.

Середа

28.11.18.

Четвер

29.11.18.

П’ятниця

30.11.18.

К-54

на 13.25

на 12.00

на 12.00

на 13.15

на 10.00

1п. (2год.) т.ф.

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) тур.ф.

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) лаб.№1

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Лабораторні роботи

Дмитрук М.М.

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.37

2п.(2год.) к.47

2п. (2год.) лаб.№1

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Лабораторні роботи

Дмитрук М.М.

 

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к37

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) лаб.№1

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Калькуляція

Карасьова Н.І.

 

Основи правових знань

Хромей Г.В.

 

 

Лабораторні роботи

Дмитрук М.М.

 

4п.(2год.) к.47

4п.(2год.) к.47

4п.(2год.) к.46

4п.(2год.) к.46

  4п.(2год.) к.47

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

Основи правових знань

Хромей Г.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.