Дата: 27.11.18 р.

КОБ-18

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізкультура

Лопацький, Українець

Калькуляція

Щербата Г.І., 11

 

КОБ-19

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Тов-во

Стахів О.Г., 21

ТПЇ

Намурована М.В., 32

 

К-30

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

 

КОБ-17

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Тов-во

Васильчук С.П., 44

Тов-во

Васильчук С.П.,

44

ЛПР

ЛПР

К-28

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Охорона праці

Волощук В.В., 11

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

 

К-27

Медогляд

Медогляд

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

КБ-9

Тов-во

Васильчук С.П.,15

Тов-во

Васильчук С.П.,15

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

 

КБ-10

Тов-во

Стахів О.Г.,21

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

 

МРО-17

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

 

О-55

Фізкультура

Лопацький, Українець

Техн. приг. к.

Заячук Т.В., 44

ПВВ

Бойчук М., 34

ПВВ

Бойчук М.,34

КОБ-14

Тов-во

Намурована М.В., 32

Обладнання

Данилів О.В., 12

Обладнання

Данилів О.В., 12

 

О-56

Іноземна мова

Хромчак, Чупрунова

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П.,45

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Тов-во

Намурована М.В., 32

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

ППП

АТ-20

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

 

КД-3

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Фізкультура

Українець А.І.

 

ГО-3

Етика і естетика

Савчук Л.М., 34

Етика і естетика

Савчук Л.М., 34

Фізкультура

Українець А.І.

 

КТ-16

Орган. обслуг. в ЗРГ

Косовська Л.І., 33

Соціологія

Хромей Г.В., 46

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

РО-5

Менеджмент

Карач В.С., 35

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Іноземна мова

Федун Н.В., 37

 

ГО-4

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Історія укр. культури

Хромей Г.В., 46

 

ТО-5

Іноземна мова

Федун Н.В., 37

Менеджмент

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

КМ-31

Бух.облік

Павловська Г.,43

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

 

М-2

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Орган. закупівлі

Храбатин О.І., 43

Орган. закупівлі

Храбатин О.І., 43

ГО-5

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

Укр. літ-ра

Рудей Х.М., ш

ТО-4

Правое рег.

Хромей Г.В., 46

Філософія

Хромей М.Я., 33

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Рекреаційна географія

Бучинська Н.Ю., 45

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 26.11.2018 по 30.11.2018 

 

 

 

Понеділок

 26.11.18.

Вівторок

  27.11.18.

Середа

28.11.18.

Четвер

29.11.18.

П’ятниця

30.11.18.

К-54

на 13.25

на 12.00

на 12.00

на 12.00

на 12.00

1п. (2год.) т.ф.

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) тур.ф.

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

 

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п. (2год.) лаб.№1

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

 

 

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) лаб.№1

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

 

4п.(2год.) к.47

4п.(2год.) к.47

4п.(2год.) к.46

4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.47

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.