Дата: 26.11.18 р.

КОБ-18

Калькуляція

Щербата Г.І.,21

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Калькуляція

Щербата Г.І.,34

Тов-во

Стахів О.Г., 44

КОБ-19

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Фізкультура

Українець, Лопацький

Тов-во

Стахів О.Г.,44

Охорона праці

Волощук В.В., 11

К-30

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Фізкультура

Радецька О.В.

КОБ-17

Фізкультура

Українець, Лопацький

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Обладнання

Данилів О.В., 12

К-28

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 13

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

К-27

Тов-во

Намурована , 32

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Лабораторна робота

КБ-9

Обладнання

Данилів О.В., 12

Лабораторна робота

Лабораторна робота

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

КБ-10

 

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Фізкультура

Українець А.І.

Устаткування

Данилів, 12

МРО-17

Психологія

Савчук Л.М., 34

Орган. обслуг.

Лилак Г.М.. 36

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

О-55

Орган. обслуг.

Лилак Г.М.. 36

Техн. приг. к.

Заячук Т.В.,15

Охорона праці

Волощук В.В., 11

ПВВ

Савчук Л.М., 34

КОБ-14

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Обладнання

Данилів О.В., 12

Обладнання

Данилів О.В., 12

Тов-во

Намурована М.В., 32

О-56

 

Кулін. ха-ка

Косовська Л.І., 33

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г. 36

Тов-во

Намурова-на М.В., 32

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

ППП

АТ-20

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

КД-3

 

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

ГО-3

 

 

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

Іноземна мова

Федун Н.В

Іноземна мова

Федун Н.В.

КТ-16

Орган. обслуг. в ЗРГ

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Філософія

Хромей М.Я.,21

РО-5

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Історія України

Хромей Г.В., 46

Фізкультура

Українець А.І.

Соціологія

Хромей Г.В., 46

ГО-4

Менеджмент

Карач В.С., 35

Менеджмент

Карач В.С., 35

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

ТО-5

 

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Менеджмент

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Укр. мова

Рудей Х.М., 44

КМ-31

Бух.облік

Павловська Г.Ф., 43

Етика діл. в.

Савчук Л.М., 34

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

Бух.облік

Павловська Г.Ф., 43

М-2

Історія України

Хромей Г.В., 46

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

ГО-5

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Історія України

Хромей Г.В., 46

Захист Вітчизни

Князєва Н.О., 47

ТО-4

Географія тур.

Бучинська Н.Ю., 45

БЖД

Волощук В.В., 11

Рекреаційна географія

Бучинська Н.Ю., 45

Орган. рест. обслуг.

Косовська Л.І., 33

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 26.11.2018 по 30.11.2018 

 

 

 

Понеділок

 26.11.18.

Вівторок

  27.11.18.

Середа

28.11.18.

Четвер

29.11.18.

П’ятниця

30.11.18.

К-54

на 13.25

на 12.00

на 12.00

на 12.00

на 12.00

1п. (2год.) т.ф.

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) тур.ф.

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

 

 

 

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п. (2год.) лаб.№1

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

 

 

 

 

3п.(2год.) к.41

3п.(2год.) к.11

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) лаб.№1

 

Інформаційні технології

Болотинюк І.М.

 

 

 

 

 

4п.(2год.) к.41

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.46

4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.47

 

Інформаційні технології

Болотинюк І.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.