Дата: 23.11.18 р.

КОБ-19

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Устаткування

Данилів О.В., 12

Охорона праці

Волощук В.В., 11

 

К-29

Устаткування

Данилів О.В., 12

Тов-во

Намурована М.В., 32

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 13

 

КОБ-16

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Обладнання

Данилів О.В., 12

 

К-25

Фізкультура

Лопацький С.В.

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

 

К-26

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Тов-во

Намурована М.В., 32

 

КТ-17

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

 

КБ-10

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Лабораторна робота

Лабораторна робота

 

КТ-18

Тов-во

Стахів О.Г.,

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

 

О-55

Захист Вітчизни

Марушенко В., 33

ПВВ

Голодюк Т., 33

ПВВ

Голодюк Т.,33

 

КОБ-15

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

О-57

Обладнання

Швець Л.П.,

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Профетика

Савчук Л.М., 34

 

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

 

АТ-20

Виробниче навчання

Виробниче навчання

Виробниче навчання

 

КД-3

 

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

 

ГО-3

Етика і естетика

Савчук Л.М., 47

Етика і естетика

Савчук Л.М., 34

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

 

КТ-16

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Економіка п-ва

Тимоць М.В.,43

Соціологія

Хромей Г.В., 46

 

РО-5

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Економіка п-ва

Тимоць М.В.,43

 

ГО-4

Менеджмент

Карач В.С., 35

Історія України

Хромей Г.В., 46

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

 

ТО-5

Історія України

Хромей Г.В., 46

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

КМ-31

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Бух.облік

Павловська Г.Ф., 44

Бух.облік

Павловська Г.Ф.,

 

М-2

Економіка п-ва

Тимоць М.В., 43

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

 

ГО-5

Математика

Клюба О.М., 44

Захист Вітчизни

Князєва Н.О., 47

Математика

Клюба О.М., 44

 

ТО-4

Екологія

Волощук В.В., 11

Рекреац. географія

Бучинська Н.Ю., 45

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

 

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 19.11.2018 по 23.11.2018 

 

 

 

Понеділок

 19.11.18.

Вівторок

  20.11.18.

Середа

21.11.18.

Четвер

22.11.18.

П’ятниця

23.11.18.

К-54

на 10.00

на 12.00

на 12.00

на 12.00

на 12.00

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) тур.ф.

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п. (2год.) лаб.№1

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Калькуляція

Карасьова Н.І.

 

Лабораторні роботи

Дмитрук М.М.

 

3п.(2год.) к.44

3п.(2год.) к.11

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) лаб.№1

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Основи правових знань

Хромей Г.В.

 

 

Устаткування

Косовська Л.І.

 

 

Лабораторні роботи

Дмитрук М.М.

 

4п.(2год.) к.44

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.46

4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.47

 

Калькуляція

Карасьова Н.І.

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Основи правових знань

Хромей Г.В.

 

 

Устаткування

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.