Дата: 22.11.18 р.

КОБ-19

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Устаткування

Данилів О.В., 12

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

К-29

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Устаткування

Данилів О.В., 12

КОБ-16

Обладнання

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Калькуляція

Щербата Г.І., 34

К-25

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Лабораторна робота

К-26

Фізкультура

Лопацький С.В.

Тов-во

Намурована М.В., 32

Тов-во

Намурована М.В., 32

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

КТ-17

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Лабораторна робота

КБ-10

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Устаткування

Данилів О.В., 12

Тов-во

Стахів О.Г.,35

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

КТ-18

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Тов-во

Стахів О.Г., 35

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Фізкультура

Українець А.І.

О-55

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Техн. приг. к.

Заячук Т.В., 34

Захист Вітчизни

Марушенко В.К., 15

КОБ-15

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Фізкультура

Лопацький, Українець

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Тов-во

Намурована М.В., 32

О-57

Калькуляція

Косовська Л.І., 33

Кулін. ха-ка

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Хромчак, Чупрунова

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

 

АТ-20

Право

Хромей Г.В., 46

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Техн. тур. обсл.

Мажак З.М., 45

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

КД-3

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Ринк. досл.

Ониськів Н.Б., 15

 

 

ГО-3

ІІ ін. мова

Хромчак Л.Я., 47

ІІ ін. мова

Хромчак Л.Я., 47

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,44

 

КТ-16

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

 

РО-5

 

Історія України

Хромей Г.В., 46

Фізкультура

Українець А.І

Укр. мова

Стефанишин Т.А., ш

ГО-4

 

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С., 45

Хімія

Гимон Л.В., 48

Інформатика

Пітух С.П., 31

ТО-5

 

Історія туризму

Бучинська Н.Ю., 34

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Історія України

Хромей Г.В., 46

КМ-31

Фізкультура

Українець А.І.

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Бух.облік

Павловська Г.Ф.,43

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

М-2

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Ринк. досл.

Ониськів Н.Б., 15

Історія України

Хромей Г.В., 46

 

ГО-5

Світова літ-ра

Бевська Т.В., ш

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Хімія

Гимон Л.В., 48

ТО-4

Рекреаційна географія

Бучинська Н., 45

Філософія

Хромей М.Я., 43

Іноземна мова

Федун Н.В.

БЖД

Волощук В.В., 11

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 19.11.2018 по 23.11.2018 

 

 

 

Понеділок

 19.11.18.

Вівторок

  20.11.18.

Середа

21.11.18.

Четвер

22.11.18.

П’ятниця

23.11.18.

К-54

на 10.00

на 12.00

на 12.00

на 12.00

на 13.00

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) тур.ф.

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.11

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п. (2год.) к.11

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Калькуляція

Карасьова Н.І.

 

3п.(2год.) к.44

3п.(2год.) к.11

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.47

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Основи правових знань

Хромей Г.В.

 

 

Устаткування

Косовська Л.І.

 

 

4п.(2год.) к.44

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.46

4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.47

 

Калькуляція

Карасьова Н.І.

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Основи правових знань

Хромей Г.В.

 

 

Устаткування

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.