Дата: 20.11.18 р.

КОБ-19

-

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Лаборатор-на робота

Лаборатор-на робота

К-29

Устаткування

Данилів О.В., 12

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Устаткування

Данилів О.В., 12

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

КОБ-16

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Захист Вітчизни

Марушенко В.К., 13

Тов-во

Васильчук С.П., 33

Тов-во

Васильчук С.П.,33

К-25

ТКВ в харч. пр.

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ в харч. пр.

Зайцева Г.Т., 22

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Право

Хромей Г.В., 46

К-26

Фізкультура

Лопацький

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Тов-во

Намурована М.В., 32

КТ-17

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

КБ-10

ТПЇ

Намурована М.В., 32

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Фізкультура

Українець А.І.

Устаткування

Данилів О.В., 12

КТ-18

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Калькуляція

Щербата Г.І., 13

Калькуляція

Щербата Г.І., 13

О-55

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Право

Хромей Г.В., 46

Техн. приг. к.

Заячук Т.В., 44

Охорона праці

Волощук В.В., 11

КОБ-15

 

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Тов-во

Намурова-на М.В., 32

О-57

Іноземна мова

Хромчак, Чупрунова

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Фізкультура

Радецька, Українець

ПАП-8

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

ППП

ППП

ППП

АТ-20

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Техн. тур. обсл.

Мажак З.М.,45

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

КД-3

 

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

ГО-3

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., 44

ІІ ін. мова

Хромчак Л.Я., 47

Будівлі і обладнання

Мажак З.М., 47

 

КТ-16

 

Фізкультура

Українець, Лопацький

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

РО-5

 

Філософія

Хромей М.Я., 43

Історія України

Хромей Г.В., 46

Менеджмент

Карач В.С., 35

ГО-4

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Менеджмент

Карач В.С., 35

 

ТО-5

Іноземна мова

Федун Н.В.

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Тур. кр.

Бучинська Н.Ю., 45

 

КМ-31

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Бух.облік

Павловська Г.Ф.,34

Бух.облік

Павловська Г.Ф.,34

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

М-2

Історія України

Хромей Г.В., 46

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

ГО-5

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

Укр. літ-ра

Рудей Х.М., ш

ТО-4

Фізкультура

Українець А.І.

Рекреац. географія

Бучинська Н.Ю., 44

Іноземна мова

Федун Н.В.

 

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 19.11.2018 по 23.11.2018 

 

 

 

Понеділок

 19.11.18.

Вівторок 

20.11.18.

Середа

21.11.18.

Четвер

22.11.18.

П’ятниця

23.11.18.

К-54

на 10.00

на 12.00

на 12.00

на 12.00

на 13.00

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) к.11

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

 

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.43

2п. (2год.) к.11

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

 

 

3п.(2год.) к.44

3п.(2год.) к.11

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.47

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

 

 

4п.(2год.) к.44

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.33

4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.47

 

Калькуляція

Карасьова Н.І.

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.