Дата: 19.11.18 р.

КОБ-19

Калькуляція

Щербата Г.І.,22

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Устаткування

Данилів О.В., 12

Тов-в

Стахів О.Г., 43

К-29

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Фізкультура

Радецька О.В.

Устаткування

Данилів О.В., 12

КОБ-16

Фізкультура

Українець, Лопацький

Захист Вітчизни

Марушенко В.К., 15

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

К-25

Медогляд

ТКВ в харч. пр.

Зайцева Г.Т., 22

Орган. в-ва

Дмитрук М.М., 38

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Право

Хромей Г.В., 46

К-26

Медогляд

Медогляд

Медогляд

Медогляд

КТ-17

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

КБ-10

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Намурована М.В., 32

ТПЇ

Намурована М.В., 32

КТ-18

Устаткування

Данилів О.В., 12

Калькуляція

Щербата Г.І., 46

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

О-55

Кулін. ха-ка

Косовська Л.І., 33

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Техн. приг. к.

Заячук Т.В., 15

Захист Вітчизни

Марушенко В.К., 15

КОБ-15

Тов-во

Намурована М.В., 32

Фізкультура

Українець, Лопацький

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

О-57

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Профетика

Савчук Л.М., 34

Профетика

Савчук Л.М., 34

ПАП-8

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

ППП

ППП

ППП

АТ-20

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Психологія

Савчук Л.М., 34

Екологізація

Волощук В.В.,11

Фізкультура

Радецька О.В.

КД-3

 

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

ГО-3

Етика і естетика

Савчук Л.М., 34

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С., 45

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

 

КТ-16

 

Орган. обслуг. в ЗРГ

Косовська Л.І., 33

Філософія

Хромей М.Я.,46

Орган. обслуг. в ЗРГ

Косовська Л.І., 33

РО-5

 

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Вища математика

Клюба О.М., 44

Історія України

Хромей Г.В., 46

ГО-4

 

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,45

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,45

ТО-5

 

 

Менеджмент

Карач В.С., 35

Фізкультура

Українець

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

КМ-31

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Бух.облік

Павловська Г.Ф.,43

Бух.облік

Павловська Г.Ф.,43

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

М-2

 

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

ГО-5

Інформатика

Пітух С.П., 31

Математика

Клюба О.М., 44

Фізкультура

Українець А.І.

Захист Вітчизни

Князєва Н.О. - 47

ТО-4

 

Екологія

Волощук В.В., 11

Орган. рест. обсл.

Косовська Л.І., 33

БЖД

Волощук В.В., 11

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 19.11.2018 по 23.11.2018 

 

 

 

Понеділок

 19.11.18.

Вівторок 

20.11.18.

Середа

21.11.18.

Четвер

22.11.18.

П’ятниця

23.11.18.

К-54

на 10.00

на 12.00

на 12.00

на 12.00

на 13.00

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.46(44)

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) к.11

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

 

 

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.43

2п. (2год.) к.11

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

 

 

 

 

3п.(2год.) к.44

3п.(2год.) к.41

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.47

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

 

 

4п.(2год.) к.44

4п.(2год.) к.41

4п.(2год.) к.33

4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.47

 

Калькуляція

Карасьова Н.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.