Дата: 16.11.18 р.

КОБ-18

Тов-во

Стахів О.Г., 22

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

Тов-во

Стахів О.Г.,21

 

К-29

Економіка

Ониськів Н.Б.. 15

Економіка

Ониськів Н.Б.. 15

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

 

КОБ-17

Калькуляція

Щербата Г.І., 12

ТПЇ

Намурована М.В., 32

ТПЇ

Намурована М.В.. 32

 

К-25

Орган. в-ва

Дмитрук М.М., 21

ТКВ в харч. пр.

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ в харч. пр.

Зайцева Г.Т., 22

 

К-27

Фізкультура

Лопацький С.В.

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

 

КБ-9

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Калькуляція

Щербата Г.І., 12

Калькуляція

Щербата Г.І., 12

 

К-30

Тов-во

Намурована М.В.. 32

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Економіка

Ониськів Н.Б.. 15

 

КТ-18

Право

Хромей Г.В., 46

Орган. в-ва

Дмитрук М.М., 12

Охорона праці

Волощук В.В., 11

 

О-56

Орган. обслуг.

Лилак Г.М.. 36

Фізкультура

Радецька, Лопацький

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П., 34

 

КОБ-14

Профетика

Савчук Л.М., 34

Орган. обслуг.

Лилак Г.М.. 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М.. 36

 

МРО-17

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Фізкультура

Радецька О.В.

 

ПАП-8

Бух.облік

Павловська Г.,43

Бух.облік

Павловська Г.Ф.,44

Захист Вітчизни

Марушенко –

Князєва - 47

 

ПАП-9

Харчова безпека

Карач В.С., 35

 

Виробниче навчання

43

Виробниче навчанн 43

 

АТ-20

Екологізація

Волощук В.В., 11

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

 

КД-3

 

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

ГО-3

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., 47

Етика і естетика

Савчук Л.М., 34

Етика і естетика

Савчук Л.М., 37

 

КТ-16

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

Філософія

Хромей М.Я.,

Орган. обслуг. в ЗРГ

Косовська Л.І., 33

 

РО-5

Іноземна мова

Федун Н.В.

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Менеджмент

Карач В.С., 35

 

ГО-4

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Естет. оф. гот.

Бучинська Н.Ю., 45

Інформатика

Пітух С.П., 31

 

ТО-5

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Іноземна мова

Федун Н.В.

Історія України

Хромей Г.В., 46

 

КМ-31

ППП

ППП

ППП

ППП

М-2

Економіка п-ва

Тимоць М.В., 43

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

ГО-5

Математика

Клюба О.М., 44

Історія України

Хромей Г.В., 46

Математика

Клюба О.М., 44

 

ТО-4

Рекреац. географія

Бучинська Н.Ю., 45

Екологія

Волощук В.В., 11

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

 

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 12.11.2018 по 16.11.2018 

 

 

 

Понеділок

 12.11.18.

Вівторок 

13.11.18.

Середа

14.11.18.

Четвер

15.11.18.

П’ятниця

16.11.18.

К-54

на 12.10

на 12.00

на 12.00

на 12.00

на 13.00

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) к.46(44)

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) к.11

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.43

2п. (2год.) к.11

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Калькуляція

Карасьова Н.І.

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

3п.(2год.) к.11

3п.(2год.) к.41

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.47

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Інформаційні технології

Болотинюк І.М.

 

 

Устаткування

Косовська Л.І.

 

 

 

Устаткування

Косовська Л.І.

 

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.41

4п.(2год.) к.33

4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.47

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Інформаційні технології

Болотинюк І.М.

 

 

Устаткування

Косовська Л.І.

 

 

 

Устаткування

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.