Дата: 15.11.18 р.

КОБ-18

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Тов-во

Стахів О.Г., 32

К-29

Лабораторна робота

Дмитрук М.М.

Лабораторна робота

Фізкультура

Радецька О.В.

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

ЛПР

Мель-ник Т.В.

ЛПР

Мель-ник Т.В.

КОБ-17

Медогляд

Медогляд

Медогляд

Медогляд

К-25

ТКВ в харч. пр.

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ в харч. пр.

Зайцева Г.Т., 22

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

К-27

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Калькуляція

Щербата Г.І., 46

Калькуляція

Щербата Г.І.,46

КБ-9

Лабораторна робота

Мельник Т.В.

Лабораторна робота

Мельник Т.В.

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Фізкультура

Українець А.І.

К-30

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Лабораторна робота

Дмитрук/Драгинич

Лабораторна робота

Дмитрук/Драгинич

КТ-18

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 13

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Охорона праці

Волощук В.В., 11

О-56

Медогляд

Іноземна мова

Хромчак, Чупрунова

Техн. приг. к.

Гривнак Л.М., 32

Кулін. ха-ка

Косовська Л.І., 33

ПВВ

Савчук Л.М., 34

КОБ-14

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Профетика

Савчук Л.М., 34

МРО-17

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

ПАП-8

Фізкультура

Українець, Лопацький

Бух.облік

Павловська Г.Ф., 44

Бух.облік

Павловська Г.Ф.,44

Захист Вітчизни

Марушенко В.К. – 44

Князєва Н.О. - 47

ПАП-9

Облік і зв.

Болотинюк І.М., 41

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Фізкультура

Українець А.І.

Харчова безпека

Карач В.С., 43

АТ-20

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Психологія

Савчук Л.М., 34

Іноземна мова

Чупрунова А.В., 38

КД-3

 

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

ГО-3

ІІ ін. мова

Хромчак Л.Я., 47

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,43

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,45

 

КТ-16

 

Фізкультура

Українець, Лопацький

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 35

РО-5

Іноземна мова

Федун Н.В.

Філософія

Хромей М.Я., 46

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

Укр. мова

Стефанишин Т.А., ш

ГО-4

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С., 45

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,45

ТО-5

Менеджмент

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Тур. кр.

Бучинська Н.Ю., 47

 

КМ-31

ППП

ППП

ППП

ППП

М-2

 

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Економіка п-ва

Тимоць М.В., 44

ГО-5

Світова літ-ра

Бевська Т.В., ш

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Інформатика

Пітух С.П., 31

ТО-4

Рекреац. географ.

Бучинська Н.Ю., 45

Іноземна мова

Федун Н.В.

Орган. рест. обсл.

Косовська Л.І., 33

 

   Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 12.11.2018 по 16.11.2018 

 

 

 

Понеділок

 12.11.18.

Вівторок

  13.11.18.

Середа

14.11.18.

Четвер

15.11.18.

П’ятниця

16.11.18.

К-54

на 12.10

на 12.00

на 12.00

на 12.00

на 10.00

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) к.46(44)

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) к.47

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.43

2п. (2год.) к.47

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Калькуляція

Карасьова Н.І.

 

3п.(2год.) к.11

3п.(2год.) к.41

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.33

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Інформаційні технології

Болотинюк І.М.

 

 

Устаткування

Косовська Л.І.

 

 

 

Устаткування

Косовська Л.І.

 

 

 

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.41

4п.(2год.) к.33

4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.47

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Інформаційні технології

Болотинюк І.М.

 

 

Устаткування

Косовська Л.І.

 

 

 

Устаткування

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.