Дата: 13.11.18 р.

КОБ-18

Тов-во

Стахів О.Г., 32

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

Лабораторна робота

Лабораторна робота

К-29

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 13

Тов-во

Намурована М.В., 32

Економіка

Ониськів Н.Б., 44

КОБ-17

-

Інформ. техн. –

Пітух - 31

Захист Вітчизни -11

Марушенко В.К.- 43

Інформ. техн. –

Пітух - 31

Захист Вітчизни-11

Князєва Н.О. - 47

Тов-во

Васильчук С.П.,21

Тов-во

Васильчук С.П.,21

К-25

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

К-27

Калькуляція

Щербата Г.І., 12

Тов-во

Намурована М.В., 32

Калькуляція

Щербата Г.І.,12

Тов-во

Намурована М.В., 32

КБ-9

Тов-во

Васильчук С.П., 21

Тов-во

Васильчук С.П.,21

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Калькуляція

Щербата Г.І.,12

К-30

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Фізкультура

Радецька О.В.

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

ЛПР

ЛПР

КТ-18

Право

Хромей Г.В., 15

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Тов-во

Стахів О.Г., 22

О-56

Медогляд

Медогляд

Медогляд

Медогляд

КОБ-14

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

МРО-17

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Психологія

Савчук Л.М., 34

Іноземна мова

Чупрунова А.В., 38

ПАП-8

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Бух.облік

Павловська Г.Ф.,34

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

ПАП-9

Фізкультура

Українець А.І.

Харчова безпека

Карач В.С., 35

Тов-во

Васильчук С.П.,21

Облік і зв.

Болотинюк І.М., 41

АТ-20

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Іноземна мова

Чупрунова А.В., 38

Фізкультура

Радецька О.В.

КД-3

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Фізкультура

Українець А.І.

 

ГО-3

Іноземна мова

Хромчак Л.Я., 47

Етика і естетика

Савчуку Л.М., 47

Фізкультура

Українець А.І.

 

КТ-16

 

Соціологія

Хромей Г,В., 46

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

РО-5

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Філософія

Хромей М.Я., 44

Барна справа

Косовська Л.І., 33

 

ГО-4

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Менеджмент

Карач В.С.,35

 

ТО-5

Тур. кр.

Бучинська Н.Ю., 45

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

КМ-31

ППП

ППП

ППП

ППП

М-2

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Економіка п-ва

Тимоць М.В., 45

 

ГО-5

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

Укр. літ-ра

Рудей Х.М., ш

ТО-4

Етика і естетика

Савчуку Л.М., 34

Фізкультура

Українець А.І.

Іноземна мова

Федун Н.В.

 

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 12.11.2018 по 16.11.2018 

 

 

 

Понеділок

 12.11.18.

Вівторок

  13.11.18.

Середа

14.11.18.

Четвер

15.11.18.

П’ятниця

16.11.18.

К-54

на 12.10

на 12.00

на 12.00

на 10.00

на 10.00

1п. (2год.) к.43

1п. (2год.) к.46(44)

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.47

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.33

2п. (2год.) к.47

 

Основи галуз. екон.

Храбатин О.І.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

 

3п.(2год.) к.11

3п.(2год.) к.41

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.33

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Інформаційні технології

Болотинюк І.М.

 

 

 

 

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.41

4п.(2год.) к.33

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.47

 

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

Інформаційні технології

Болотинюк І.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.