Дата: 07.11.18 р.

КОБ-18

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

КОБ-19

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Устаткування

Данилів О.В., 12

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

 

КОБ-16

Медогляд

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Тов-во

Васильчук С.П.,32

Тов-во

Васильчук С.П.,32

К-28

Фізкультура

Лопацький С.В.

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

 

К-26

Лабораторна робота

Лабораторна робота

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Лаборатор-на робота

Лаборатор-на робота

КТ-17

Медогляд

Медогляд

Медогляд

 

КТ-18

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 13

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Калькуляція

Щербата Г.І.,15

 

О-55

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Захист Вітчизни

Марушенко В.К., 11

 

О-57

Іноземна мова

Чупрунова, Хромчак

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Калькуляція

Косовська Л.І., 33

 

КОБ-15

Обладнання

Данилів О.В., 12

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

 

ПАП-9

Тов-во

Васильчук С.П.,34

Тов-во

Васильчук С.П.,34

Фізкультура

Українець А.І.

 

АТ-20

Екологізація

Волощук В.В., 11

Право

Хромей Г.В., 46

Психологія

Савчук Л.М., 34

 

КД-3

Підпр.д.

Храбатин О.І., 43

Підпр.д.

Храбатин О.І., 43

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

 

ГО-3

Психологія

Савчук Л.М., 34

Іноземна мова

Федун Н.В.

Будівлі і обладнання

Мажак З.М., 38

 

КТ-16

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

Укр. мова

Рудей Х.М.,15

Історія України

Хромей Г.В., 46

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

РО-5

Іноземна мова

Федун Н.В.

Барна справа

Косовська Л.І., 33

Комп»ют. техн.

Болотинюк І.М., 41

 

ГО-4

Тов-во непр.т.

Карач В.С., 35

Менеджмент

Карач В.С., 35

Естет. оформл. г

Бучинська Н.Ю., 45

 

ТО-5

 

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Менеджмент

Карач В.С., 35

Історія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Іноземна мова

Федун Н.В.

КМ-31

ППП

ППП

ППП

ППП

М-2

Укр. мова

Рудей Х.М.,15

Фізкультура

Лопацький С.В.

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

 

ГО-5

Історія України

Хромей Г.В., 46

Фізкультура

Українець А.І.

Математика

Клюба О.М., 44

 

ТО-4

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Рекреаційна географія

Бучинська Н.Ю.. 45

Філософія

Хромей М.Я.,37

 

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 05.11.2018 по 09.011.2018 

 

 

 

Понеділок

 05.11.18.

Вівторок 

06.11.18.

Середа

07.11.18.

Четвер

08.11.18.

П’ятниця

09.11.18.

К-54

на 12.00

на 12.00

 на 12.00

 

 

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п. (2год.) к.47

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

3п.(2год.) к.13

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

 

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

 

 

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.33

4п.(2год.) к.33

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.47

 

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.