Дата: 06.11.18 р.

КОБ-18

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Устаткування

Данилів О.В., 12

Калькуляція

Щербата Г.І.,15

Виховна година

КОБ-19

Устаткування

Данилів О.В., 12

Калькуляція

Щербата Г.І.,15

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Виховна година

КОБ-16

 

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Тов-во

Васильчук С.П.,22

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Тов-во

Васильчук С.П.,22

К-28

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Устаткування

Данилів О.В., 12

Право

Хромей Г.В., 46

К-26

Тов-во

Намурована М.В.. 32

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Тов-во

Намурована М.В.. 32

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

КТ-17

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Тов-во

Намурована М.В.. 32

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Тов-во

Намурована М.В.. 32

КТ-18

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Право

Хромей Г.В., 46

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 13

Устаткування

Данилів О.В., 12

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

О-55

Медогляд

Фізкультура

Українець, Лопацький

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Оррган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Оррган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

О-57

Іноземна мова

Чупрунова, Хромчак

Кулін. ха-ка

Косовська Л.І., 33

Оррган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Охорона праці

Волощук В.В., 11

КОБ-15

Медогляд

Медогляд

Медогляд

Медогляд

ПАП-8

Бух.облік

Павловська Г., 34

ППП

ППП

ППП

ПАП-9

Облік і зв.

Болотинюк І.М., 41

Тов-во

Васильчук С.П.,43

Право

Хромей Г.В., 46

Тов-во

Васильчук С.П.,22

АТ-20

Технол. тур. обсл.

Мажак З.М., 45

Психологія

Савчук Л.М., 34

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Іноземна мова

Чупрунова А.В., 38

КД-3

 

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Фізичне вих.

Українець А.І.

Підпр.д.

Храбатин О.І., 43

ГО-3

 

Бух.облік

Болотинюк І.М., 41

Фізичне вих.

Українець А.І.

Бух.облік

Болотинюк І.М., 41

КТ-16

Фізкультура

Українець, Лопацький

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

РО-5

 

Філософія

Хромей М.Я., 44

Барна справа

Косовська Л.І., 33

Барна справа

Косовська Л.І., 33

ГО-4

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Тов-во непр.т.

Карач В.С., 35

Інформатика

Пітух С.П., 31

ТО-5

Тур. кр.

Бучинська Н., 44

Історія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

КМ-31

ППП

ППП

ППП

ППП

М-2

Історія України

Хромей Г.В., 46

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Орган. закупівлі

Храбатин О.І., 43

 

ГО-5

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

Укр. літ-ра

Рудей Х.М., ш

ТО-4

Іноземна мова

Федун Н.В.

Екологія

Волощук В.В., 11

Етика і естетика

Савчук Л.М., 34

Фізичне вих.

Українець А.І.

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 05.11.2018 по 09.011.2018 

 

 

 

Понеділок

 05.11.18.

Вівторок 

06.11.18.

Середа

07.11.18.

Четвер

08.11.18.

П’ятниця

09.11.18.

К-54

на 12.00

на 12.00

 

 

 

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

 

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п. (2год.) к.47

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

Гігієна та санітарія

Котенко М.А.

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

3п.(2год.) к.13

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

 

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

 

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.33

4п.(2год.) к.33

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.47

 

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.