Дата: 01.11.17 р.

КОБ-17

Устаткування

Данилів О.В., 12

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 33

Тов-во

Васильчук С.П.,35

 

КОБ-14

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Захист Вітчизни

Марушенко В.К., 34

 

К-22

 

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

К-23

Тов-во

Васильчук С.П., 44

ПВВ

Горпинко Т.М., 21

ПВВ

Горпинко Т.М., 21

 

К-24

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Тов-во

Васильчук С.П.,11

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

 

КТ-17

ТПЇ

Горпинко Т.М.,21

Устаткування

Данилів О.В., 12

Охорона праці

Волощук В.В., 11

 

КБ-8

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Фізкультура

Колодій В.Й.

 

КТ-16

Калькуляція

Намурована М.В., 32

Право

Шкандрій О.В.,44

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

 

КБ-9

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., б

 

КОБ-12

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Іноземна мова

Федун, Фединяк

Тов-во

Намурована М.В.,32

 

О-55

Обладнання

Швець Л.П., 35

ПДР

Болотинюк І.М., 41

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

О-54

 

 

Орган. обслуг. в б.
Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Федун, Фединяк

Іноземна мова

Федун, Фединяк

МРО-16

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Техн. приг. зак.

Намурована М.В., 32

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

ТО-3

Право

Хромей Г.В., 47

Екологія

Волощук В.В., 47

Етика і естетика

Савчук Л.М., 47

 

КД-2

Менеджмент

Храбатин О.І., 43

Розвиток навичок

Хромей Г.В., 46

Ком.д.

Храбатин О.І., 43

Фізкультура

Українець А.І.

ГО-2

Естет. оф. г.

Давиденко О.Б., 45

Психологія

Савчук Л.М., 34

Орган. обслуг. в г.

Давиденко О.Б., 45

Фізкультура

Українець А.І.

КТ-15

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

Філософія

Хромей М.Я., 35

Соціологія

Хромей Г.В., 46

 

АТ-19

Гостинність

Савчук Л.М., 34

Техн. тур. обсл.

Давиденко О.Б., 45

Іноземна мова

Федун, Фединяк

 

РО-3

Орган. обслуг. в г.

Косовська Л.І., 33

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

 

КД-3

Менеджмент

Храбатин О.І., 43

Інформатика

Пітух С.П., 31

Ком.д.

Храбатин О.І., 43

 

ГО-3

Естет. оф. г.

Давиденко О.Б., 45

Інформатика

Пітух С.П., 31

Орган. обслуг. в г.

Давиденко О.Б., 45

 

ПАП-7

ППП

ППП

ППП

 

КМ-30

Право

Шкандрій О.В.,46

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

Фізкультура

Українець А.І.

 

М-1

Фізкультура

Колодій В.Й.

Розвиток навичок

Хромей Г.В., 46

Вища математика

Клюба О.М., 44

 

ТО-4

Орган. екск. обсл.

Котіль О.П., 37

Психологія

Савчук Л.М., 34

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

 

РО-4

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В.,41

Фізкультура

Колодій В.Й.

Бух.облік

Болотинюк І.М., 41

Тов-во

Намурована М.В., 32

ГО-4

Зарубіжна  літ-ра

Бевська Т.В., ш

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

 

Розклад занять

 

в групі К-50 від центру зайнятості з 30.10.2017 по 03.11.2017 

 

 

 

Понеділок 30.10.17.

Вівторок  31.10.17.

Середа

01.11.17.

Четвер

02.11.17.

П’ятниця 03.11.17.

К-50

на 13.15

на 11.55

на 13.15

на 13.15

на 13.15

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.)к.47

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.31

2п.(2год.) к.47

2п. (2год.) к.

2п. (2год.) к.45

Гігієна та санітарія

Душенко Р.В.

 

Інформаційні технології

Пітух С.П.

Основи правових знань

Хромей Г.В.

 

 

 

3п.(2год.) к.11

3п.(2год.) к.31

3п.(2год.) к.12

3п.(2год.) к.

3п. (2год.) к.45

Охорона праці

Волощук В.В.

 

Інформаційні технології

Пітух С.П.

 

Устаткування п-ств харч.

Данилів О.В.

 

 

 

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.31

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.15

Охорона праці

Волощук В.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.