Дата: 23.04.18 р.

КТ-16

 

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Лаборатор-на робота

Лаборатор-на робота

КОБ-14

Мовлення

Савчук Л.М., 34

 

Профетика

Савчук Л.М., 34

Захист Вітчизни

Марушенко – 32

Князєва - 47

Іноземна мова

Фединяк  І.І.

КОБ-13

Тов-во

Намурована М.В., 32

Калькуляція

Намурована М.В., 32

Іноземна мова

Фединяк  І.І.

 

КД-3

 

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Соціологія

Хромей Г.В., 46

Економіка п-в

Тимоць М.В., 45

Економіка п-в

Тимоць М.В., 45

ГО-3

 

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Соціологія

Хромей Г.В., 46

Економіка п-в

Тимоць М.В., 45

Економіка п-в

Тимоць М.В., 45

М-1

Екологія

Волощук В.В., 11

Філософія

Хромей М.Я., 45

БЖД

Волощук В.В., 11

Фізкультура

Колодій В.Й.

ГО-4

Історія України

Хромей Г.В., 46

Всесвітня історія

Хромей Г.В., 46

Математика

Клюба О.М., 44

Математика

Клюба О.М., 44

РО-4

Іспит – Орган. обслуг. – Лилак Г.М., 10.30

 

 

 

КТ-15

Іспит – Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 9.30

 

 

 

 

 

Розклад занять

 

в групі К-52 від центру зайнятості з 23.04.2018 по 27.04.2018 

 

 

 

Понеділок

23.04.18.

Вівторок

  24.04.18.

Середа

25.04.18.

Четвер

26.04.18.

П’ятниця

27.04.18.

К-52

на 10.05

на 10.05

на 10.05

на 10.05

на 10.05

1п. (2год.) к.12

1п. (2год.) к.46

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.12

1п. (2год.)к.12

Устаткування п-ств харч.

Данилів О.В.

 

 

 

 

 

2п.(2год.) к.12

2п.(2год.) лаб.1

2п.(2год.) к.33

2п. (2год.) к.33

2п. (2год.) к.12

Устаткування п-ств харч.

Данилів О.В.

 

 

 

 

 

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) лаб.1

3п.(2год.) к.12

3п.(2год.) к.33

3п. (2год.) к.41

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

 

 

 

4п.(2год.) к.47

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.12

  4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.41

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

                

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.