Дата: 11.10.17 р.

КОБ-16

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Орган. в-ва

Дмитрук М.М.,11

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

КОБ-15

Калькуляція

Намурована М.В., 32

Право

Шкандрій О.В.,44

Тов-во

Васильчук С.П., 35

 

К-22

-

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Фізкультура

Колодій В.Й.

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

К-23

Право

Шкандрій О.В.,44

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

 

К-24

Тов-во

Васильчук С.П.,35

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Орган. в-ва

Дмитрук М.М.,

 

К-27

Орган. в-ва

Дмитрук М.М.,22

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

 

КБ-8

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Тов-во

Намурована М.В., 32

Тов-во

Намурована М.В., 32

 

КТ-16

Медогляд

Медогляд

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Право

Шкандрій О.В., 34

КБ-9

Устаткування

Данилів О.В., 12

Тов-во

Васильчук С.П.,35

ТПЇ

Душенко Р.В.,32

 

КОБ-13

Медогляд

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Іноземна мова

Федун, Фединяк

МРО-16

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 45

Іноземна мова

Федун, Фединяк

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

 

О-56

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Охорона праці

Волощук В.В., 11

 

О-54

Профетика

Савчук Л.М., 34

Фізкультура

Колодій В.Й.

Техн. приг. к.

Косовська Л.І., 33

 

ТО-3

БЖД

Волощук В.В., 11

Економ. теорія

Ониськів Н.Б.,47

ІІ ін. мова

Князєва Н.О., 47

 

КД-2

Менеджмент

Храбатин О.І., 43

Розвиток навичок

Хромей Г.В., 46

Комун.д.

Ониськів Н.Б., 15

 

ГО-2

Орган. обслуг. в г.

Давиденко О.Б., 47

Психологія

Савчук Л.М., 34

Естет. оф. г.

Давиденко О.Б., 45

 

КТ-15

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

Філософія

Хромей М.Я., 15

Соціологія

Хромей Г.В., 46

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

АТ-19

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Техн. трансп. обсл.

Давиденко О.Б., 45

Основи гостинності

Савчук Л.М., 34

 

РО-3

Барна справа

Косовська Л.І., 33

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Федун Н.В., 37

 

КД-3

Менеджмент

Храбатин О.І., 43

Інформатика

Пітух С.П., 31

Комун.д.

Ониськів Н.Б., 15

 

ГО-3

Орган. обслуг. в г.

Давиденко О.Б., 47

Інформатика

Пітух С.П., 31

Естет. оф. г.

Давиденко О.Б., 45

 

ПАП-7

Фізкультура

Колодій В.Й.

Підпр. успіх

Храбатин О.І., 43

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

 

КМ-30

ППП

ППП

ППП

 

М-1

 

Розвиток навичок

Хромей Г.В., 46

Вища математика

Клюба О.М., 44

Ком.д.

Храбатин О.І., 43

ТО-4

 

Психологія

Савчук Л.М., 34

Орган. екск. обсл.

Котіль О.П., 41

Сільський туризм

Давиденко О.Б., 45

РО-4

Розвиток навичок

Хромей Г.В., 46

Гігієна і санітарія

Душенко Р.В., 32

Іноземна мова

Фединяк І.І.

Історія України

Хромей Г.В., 46

ГО-4

Зарубіжна  літ-ра

Бевська Т.В., ш

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

 

 

Розклад занять

 

в групі К-50 від центру зайнятості з 09.10.2017 по 13.10.2017 

 

 

 

Понеділок

09.10.17.

Вівторок

  10.10.17.

Середа

11.10.17.

Четвер

12.10.17.

П’ятниця

13.10.17.

К-50

на 13.15

на 13.15

на 11.00

на 13.15

на 12.30

1п. (2год.) к.31

1п. (2год.) к.34

1п. (2год.) к.

1п. (2год.) к.44

1п. (2год.)к.47

 

Інформаційні технології

Пітух С.П.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

2п.(2год.) к.31

2п.(2год.) к.34

2п.(2год.) к.

2п. (2год.) к.44

2п. (2год.) к.47

 

Інформаційні технології

Пітух С.П.

 

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

 

3п.(2год.) к.45

3п.(2год.) к.31

3п.(2год.) к.15

3п.(2год.) к.33

3п. (2год.) к.47

Устаткування п-ств харч.

Давиденко О.Б.

 

 

Інформаційні технології

Пітух С.П.

 

 

Основи галуз. економіки

Ониськів Н.Б.

 

 

4п.(2год.) к.45

4п.(2год.) к.31

4п.(2год.) к.15

  4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.15

 

 

Інформаційні технології

Пітух С.П.

 

 

Основи галуз. економіки

Ониськів Н.Б.

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.