Дата: 04.10.17 р.

КОБ-17

Орган. в-ва

Дмитрук М.М., 34

Тов-во

Васильчук С,П.,34

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

КОБ-14

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

 

КОБ-15

Фізкультура

Колодій, Українець

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Тов-во

Васильчук С.П.,44

 

К-23

Тов-во

Васильчук С,П.,35

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

 

К-26

Устаткування

Данилів О.В., 12

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Охорона праці

Волощук В.В., 11

 

КБ-8

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Право

Шкандрій О.В.,44

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

 

КТ-17

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Лабораторна робота

Лабораторна робота

 

КБ-9

ТПЇ

Душенко Р.В.,44

Устаткування

Данилів О.В., 12

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

 

КОБ-12

Тов-во

Намурована М.В., 32

Тов-во

Намурована М.В., 32

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

МРО-16

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Обладнання

Швець Л.П., 35

Техн. приг. зак.

Намурована М.В., 32

 

О-55

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Фізкультура

Колодій, Українець

Обладнання

Швець Л.П., 34

 

ПАП-8

Медогляд

Медогляд

Реєстратори розр. оп.

Безрука Н.М., 35

Тов-во

Стахів О.Г.,32

Тов-во

Стахів О.Г.,32

ТО-3

Правознавство

Хромей Г.В., 46

БЖД

Волощук В.В., 11

Правове регулювання

Хромей Г.В., 38

 

КД-2

 

Електронна комерція

Болотинюк І.М., 41

Комун.д.

Ониськів Н.Б., 15

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

ГО-2

 

Санітарія і гіг.

Давиденко О.Б., 47

Орган. обслуг. в г.

Давиденко О.Б., 45

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

КТ-15

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Соціологія

Хромей Г.В., 46

Стандартизація

Косовська Л.І., 33

 

АТ-19

Техн. трансп. обсл.

Давиденко О.Б., 45

Економіка

Ониськів Н.Б., 45

Право

Шкандрій О.В.,46

 

РО-3

Барна справа

Косовська Л.І., 33

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Федун Н.В.

 

КД-3

Інформатика

Пітух С.П., 31

Іноземна мова

Фединяк І.І., 38

Комун.д.

Ониськів Н.Б., 15

 

ГО-3

Інформатика

Пітух С.П., 31

Іноземна мова

Фединяк І.І., 38

Орган. обслуг. в г.

Давиденко О.Б., 45

 

ПАП-7

ППП

ППП

ППП

 

КМ-30

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

Підпр. успіх

Храбатин О.І., 43

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

М-1

 

Електронна комерція

Болотинюк І.М., 41

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Фізкультура

Колодій В.Й.

Економіка

п-в

Тимоць М.В., 34

ТО-4

 

Орган. екск. обсл.

Котіль О.П., 45

Вища математика

Клюба О.М., 47

Економіка

п-в

Тимоць М.В.,34

РО-4

Іноземна мова

Фединяк І.І., 38

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Фізкультура

Колодій В.Й.

 

ГО-4

Зарубіжна  літ-ра

Бевська Т.В., ш

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

 

 

 

Розклад занять

 

в групі К-50 від центру зайнятості з 02.10.2017 по 06.10.2017 

 

 

 

Понеділок 02.10.17.

Вівторок  03.10.17.

Середа

04.10.17.

Четвер

05.10.17.

П’ятниця 06.10.17.

К-50

на 13.15

на 11.30

на 13.15

на 13.15

на 11.30

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.11

1п. (2год.)к.47

 

Товарознавство ПД

Васильчук С.П.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

 

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.33

2п. (2год.) к.11

2п. (2год.) к.47

 

Товарознавство ПД

Васильчук С.П.

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

 

 

3п.(2год.) к.45

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.47

3п. (2год.) к.33

Устаткування п-ств харч.

Давиденко О.Б.

 

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

 

 

4п.(2год.) к.45

4п.(2год.) к.33

4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.47

  4п.(2год.) к.15

Устаткування п-ств харч.

Давиденко О.Б.

 

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.