Дата: 11.12.18 р.

КОБ-18

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

ТПЇ

Намурована М.В., 32

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

К-29

ТПЇ

Душенко Р.В., 22

ТПЇ

Душенко Р.В.,22

Лабораторна робота

Лабораторна робота

К-30

Фізкультура

 

 

 

КОБ-17

Калькуляція

Щербата Г.І.,13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Захист Вітчизни

Марушенко - 44

Князєва - 47

К-25

 

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Право

Хромей Г.В.. 46

КБ-9

 

Тов-во

Васильчук С.П., 12

Тов-во

Васильчук С.П.,12

Калькуляція

Щербата Г.І.,12

КБ-10

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Тов-во

Стахів О.Г., 45

 

О-56

Тов-во

Намурована М.В., 32

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П., 11

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П.,11

Тов-во

Намурована М.В., 32

О-55

Кулін. ха-ка

Косовська Л.І., 33

Техн. приг. к.

Заячук Т.В., 34

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 22

 

МРО-17

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Техн. приг. зак.

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В., 22

ПАП-8

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Захист Вітчизни

Марушенко - 44

Князєва - 47

 

АТ-20

Техн. тур. обсл.

Мажак З.М., 45

Техн. тур. обсл.

Мажак З.М., 45

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

 

КМ-31

ППП

ППП

ППП

 

КД-3

Електронна комерція

Болотинюк І.М., 41

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Електронна комерція

Болотинюк І.М., 41

 

ГО-3

 

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

Іноземна мова

Федун Н.В.

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

КТ-16

Фізкультура

 

 

 

РО-5

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Укр. мова

Стефанишин Т.А., ш

ГО-4

Інформатика

Пітух С.П., 31

Менеджмент

Карач В.С., 35

Тов-во непр. т.

Карач В.С., 35

Менеджмент

Карач В.С., 35

ТО-5

 

 

Психологія

Савчук Л.М., 34

Психологія

Савчук Л.М., 34

Іноземна мова

Федун Н.В.

М-2

Фізкульутра

Лопацький С.В.

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Орган. закупівлі

Храбатин О.І., 43

Орган. закупівлі

Храбатин О.І., 43

ГО-5

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

Укр. літ-ра

Рудей Х.М., ш

ТО-4

Іноземна мова

Федун Н.В.

Право

Хромей Г.В.. 46

Право

Хромей Г.В.. 46

Філософія

Хромей М.Я.45

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 10.12.2018 по 14.12.2018 

 

 

 

Понеділок

 10.12.18.

Вівторок 

11.12.18.

Середа

12.12.18.

Четвер

13.12.18.

П’ятниця

14.12.18.

К-54

на 12.00

на 12.00

на 12.00

на 12.00

на 11.40

1п. (2год.) к.22

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) лаб.№1

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

 

Устаткування

Котенко М.А..

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І

 

 

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.33

2п. (2год.) лаб.№1

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.33

 

Устаткування

Котенко М.А..

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І

 

 

 

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к33

3п.(2год.) к.41

3п.(2год.) к.11

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Устаткування

Котенко М.А..

 

 

 

4п.(2год.) к.47

4п.(2год.) к.47

4п.(2год.) к.46

4п.(2год.) к.41

  4п.(2год.) к.11

 

Технологія приготування їжі

Карасьова Н.І.

 

Устаткування

Котенко М.А..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.