Дата: 10.12.18 р.

КОБ-18

Фізкультура

Українець, Лопацький

ТПЇ

Намурована М.В., 32

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

К-29

ТПЇ

Горпинко Т.М, 21

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Фізкультура

Радецька О.В.

 

К-30

 

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Тов-во

Намурована М.В., 32

КОБ-17

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Обладнання

Данилів О.В., 12

Калькуляція

Щербата Г.І.,21

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

К-25

 

Право

Хромей Г.В., 46

Право

Хромей Г.В., 47

Інформ. техн.

Пітух С, 31

Устаткування

Данилів, 12

К-27

Підготовка до екзамену

 

 

 

КБ-9

Обладнання

Данилів О.В., 12

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Лабораторна робота

КБ-10

 

Тов-во

Стахів О.Г., 15

Фізкультура

Українець А.І.

Тов-во

Стахів О.Г., 21

ТПЇ

Намурова-на М.В., 32

О-56

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Фізкультура

Радецька, Лопацький

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П.,34

Техн. приг. к.

Гривнак Л.П.,34

КОБ-14

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Обладнання

Данилів О.В., 12

Обладнання

Данилів О.В., 12

О-55

Кулін. ха-ка

Косовська Л.І., 33

Техн. приг. зак.

Заячук Т.В., 33

Техн. приг. зак.

Заячук Т.В.,33

Захист Вітчизни

Марушенко В.К.,33

МРО-17

Психологія

Савчук Л.М., 34

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

ПАП-8

Бух.облік

Павловська Г.Ф., 34

Захист Вітчизни

Марушенко В.К.- 34

Князєва Н.О.-47

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

АТ-20

Техн. тур. обсл.

Мажак З.М., 45

Техн. тур. обсл.

Мажак З.М., 45

Техн. тур. обсл.

Мажак З.М., 45

Фізкультура

Радецька О.В.

КМ-31

Інформ. сист.

Болотинюк І., 41

ППП

ППП

ППП

КД-3

 

Електронна комерція

Болотинюк І.М., 41

БЖД

Волощук В.В., 11

БЖД

Волощук В.В., 11

ГО-3

 

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С., 44

БЖД

Волощук В.В., 11

БЖД

Волощук В.В., 11

КТ-16

 

 

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Укр. мова

Рудей Х.М., 34

РО-5

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Укр. мова

Стефанишин Т.А., ш

Укр. мова

Стефанишин Т.А.,ш

ГО-4

Менеджмент

Карач В.С., 35

Менеджмент

Карач В.С., 35

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,46

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,46

ТО-5

 

 

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Фізкультура

Українець А.І.

Іноземна мова

Федун Н.В.

М-2

 

 

Економіка п-ва

Тимоць М.В., 15

Орган. закупівлі

Храбатин О.І., 43

Орган. закупівлі

Храбатин О.І., 43

ГО-5

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

Математика

Клюба О.М., 44

Математика

Клюба О.М., 44

ТО-4

 

Фізкультура

Українець А.І.

Іноземна мова

Федун Н.В.

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 10.12.2018 по 14.12.2018 

 

 

 

Понеділок

 10.12.18.

Вівторок 

11.12.18.

Середа

12.12.18.

Четвер

13.12.18.

П’ятниця

14.12.18.

К-54

на 12.00

на 12.00

на 12.00

на 12.00

на 11.40

1п. (2год.) к.22

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) лаб.№1

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.33

 

Устаткування

Котенко М.А..

 

 

 

 

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п. (2год.) лаб.№1

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.33

 

Устаткування

Котенко М.А..

 

 

 

 

 

3п.(2год.) к.41

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к33

3п.(2год.) к.41

3п.(2год.) к.11

 

Інформаційні технології

Болотинюк І.М.

 

 

 

 

 

4п.(2год.) к.41

4п.(2год.) к.47

4п.(2год.) к.46

4п.(2год.) к.41

  4п.(2год.) к.11

 

Інформаційні технології

Болотинюк І.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.