Дата: 03.12.18 р.

КОБ-19

Устаткування

Данилів О.В., 12

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Намурована М.В., 32

Тов-во

Стахів О.Г., 22

К-29

 

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Фізкуль-тура

Радецька О.В.

Тов-во

Намурова-на М.В., 32

К-30

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

Тов-во

Намурована М.В., 32

Лабораторна робота

Лабораторна робота

КОБ-16

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Обладнання

Данилів О.В., 12

Обладнання

Данилів О.В., 12

К-25

ТКВ в харч. пр.

Зайцева Г.Т., 22

Право

Хромей Г.В., 46

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

К-26

Фізкультура

Лопацький С.В.

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

ПВВ

Пйонтко Г.З., 13

КТ-17

Тов-во

Намурована М.В., 32

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

 

КТ-18

 

Калькуляція

Щербата Г.І., 11

Тов-во

Стахів О.Г., 34

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ТПЇ

Душенко Р.В., 21

ПАП-9

Інформ. техн.

Болотинюк І.М., 41

Облік і зв.

Болотинюк І.М., 41

Фізкультура

Українець А.І

Право

Хромей Г.В.. 46

О-57

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Техн. обч.

Косовська Л.І., 33

Кулін. ха-ка

Косовська Л.І., 33

Профетика

Савчук Л.М., 34

КОБ-15

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Фізкультура

Лопацький, Українець

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Тов-во

Намурована М.В., 32

ПАП-8

ППП

ППП

ППП

ППП

АТ-20

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

КД-3

 

Ринк. досл.

Ониськів Н.Б., 15

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

ГО-3

 

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., т/ф

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,45

КТ-16

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

Іноземна мова

Федун Н.В., Чупрунова

Соціологія

Хромей Г.В., 46

Економ. теорія

Ониськів Н.Б., 15

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

РО-5

 

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Економіка п-ва

Тимоць М.В., 34

ГО-4

Менеджмент

Карач В.С., 35

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С.,34

Орган. обслуг. в г.

Котенко Г.С., 45

Менеджмент

Карач В.С., 35

ТО-5

 

Менеджмент

Карач В.С., 35

Менеджмент

Карач В.С., 35

Фізкуль-тура

Українець А

Укр. мова

Рудей Х.М., 44

КМ-31

Бух.облік

Павлоська Г.Ф., 34

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Охорона праці

Волощук В.В., 11

М-2

Орган. закупівлі

Храбатин О.І., 43

Ринк. досл.

Ониськів Н.Б., 15

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

ГО-5

Історія України

Хромей Г.В., 46

Математика

Клюба О.М., 44

Математика

Клюба О.М., 44

Захист Вітчизни

Князєва Н.О.,

ТО-4

Фізкультура

Українець А.І

 

Філософія

Хромей М.Я., 47

Тур. кр.

Бучинська Н.Ю., 37

Орган. рест. обсл.

Косовська Л.І.. 33

Розклад занять

 

в групі К-54 «Кухар третього розряду»

 

 з 03.12.2018 по 07.12.2018 

 

 

 

Понеділок

 03.12.18.

Вівторок

  04.12.18.

Середа

05.12.18.

Четвер

06.12.18.

П’ятниця 07.12.18.

К-54

на 13.25

на 12.00

на 12.00

на 13.15

на 10.00

1п. (2год.) т.ф.

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) тур.ф.

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) лаб.№1

Медогляд

Медогляд

 

 

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.37

2п.(2год.) к.47

2п. (2год.) лаб.№1

Медогляд

Медогляд

 

 

 

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к37

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) лаб.№1

Медогляд

Медогляд

 

 

 

4п.(2год.) к.47

4п.(2год.) к.47

4п.(2год.) к.46

4п.(2год.) к.46

  4п.(2год.) к.47

Медогляд

Медогляд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.