Дата: 20.09.17 р.

КОБ-16

Тов-во

Васильчук С.П.,35

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В.,31

 

КОБ-17

Лабораторна робота

Лабораторна робота

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Лаборатор-на робота

Лаборатор-на робота

К-25

Устаткування

Данилів О.В., 12

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В.,34

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

 

К-26

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Устаткування

Данилів О.В., 12

Охорона праці

Волощук В.В., 11

 

К-27

Медогляд

 

Медогляд

 

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Тов-во

Васильчук С.П.,35

Санітарія і гіг.

Душенко Р.В.,15

КТ-17

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Тов-во

Васильчук С.П.,35

 

КБ-9

ТПЇ

Душенко Р.В., 15

Тов-во

Васильчук С.П.,35

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

МРО-16

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Техн. приг. зак.

Намурована М.В., 32

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

О-55

Медогляд

 

Фізкультура

Колодій, Українець

Право

Шкандрій О.В.,44

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

О-56

Облік і зв.

Намурована М.В., 32

Право

Шкандрій О.В.,44

Тов-во

Намурована М.В., 32

 

ПАП-8

Фізкультура

Колодій, Українець

Економіка

Ониськів Н.Б., 15

Орган. торг.

Храбатин О.І., 43

 

КД-2

Розвиток навичок

Хромей Г.В., 46

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Фізкультура

Українець А.І.

 

ГО-2

Психологія

Савчук Л.М., 34

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Фізкультура

Українець А.І.

 

КТ-15

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Орган. обслуг. в ЗРГ

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Федун Н.В.

Фізкультура

Колодій В.Й.

АТ-19

Техн. тур. обсл.

Давиденко О.Б., 45

Іноземна мова

Федун, краснопольська

Географія туризму

Давиденко О.Б., 45

 

РО-3

Орган. обсл. в г.

Косовська Л.І., 33

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Федун Н.В.

КД-3

Іноземна мова

Краснопольська

Культурологія

Хромей Г.В., 46

Укр. мова

Савчук Л.М., 34

Правознавство

Хромей Г.В., 46

ГО-3

Іноземна мова

Краснопольська

Культурологія

Хромей Г.В., 46

Укр. мова

Савчук Л.М., 34

Правознавство

Хромей Г.В., 46

ПАП-7

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

Бух.облік

Болотинюк І.М., 41

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

 

КМ-30

ППП

ППП

ППП

 

М-1

Розвиток навичок

Хромей Г.В., 46

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Комун.д.

Ониськів Н.Б., 15

Економіка п-в

Тимоць М.В.,44

ТО-4

Психологія

Савчук Л.М., 34

Історія туризму

Давиденко О.Б., 45

Історія України

Хромей Г.В., 46

Музейна справа

Давиденко О.Б., 45

Економіка п-в

Тимоць М.В.,44

РО-4

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Фізкультура

Колодій В.Й.

Орган. обсл. в г.

Косовська Л.І., 33

ГО-4

Зарубіжна  літ-ра

Бевська Т.В., ш

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

 

 

Розклад занять

 

в групі К-50 від центру зайнятості з 18.09.2017 по 22.09.2017

 

Понеділок 18.09.17.

Вівторок  19.09.17.

Середа

20.09.17.

Четвер

21.09.17.

П’ятниця 22.09.17.

К-50

на 14.00

на 14.00

 

 

 

1п. (2год.) к.47

1п. (2год.) к.15

1п. (2год.) к.35

1п. (2год.) к.15

1п. (2год.)к.46

 

Товарознавство ПД

Васильчук С.П.

 

Основи галуз. економіки

Ониськів Н.Б.

 

 

 

2п.(2год.) к.47

2п.(2год.) к.15

2п.(2год.) к.15

2п. (2год.) к.35

2п. (2год.) к.12

 

Товарознавство ПД

Васильчук С.П.

 

Основи галуз. економіки

Ониськів Н.Б.

 

 

 

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.47

3п.(2год.) к.33

3п.(2год.) к.35

2п. (2год.) к.12

 

 

Товарознавство ПД

Васильчук С.П.

 

 

 

 

4п.(2год.) к.33

4п.(2год.) к.47

4п.(2год.) к.33

  4п.(2год.) к.35

  4п.(2год.) к.35

 

 

Товарознавство ПД

Васильчук С.П.

 

 

 

 

 

 

Методист                                                Князєва Н.О.

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.