Дата: 13.03.18 р.

К-24

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

Малювання

Зайцева Г.Т., 22

КОБ-17

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

ТПЇ

Душенко Р.В., 13

Устаткування

Данилів О.В., 12

Устаткування

Данилів О.В., 12

К-27

ТПЇ

Горпинко Т.М., 21

Фізкультура

Радецька О.В.

Фізіологія харч.

Горпинко Т.М., 21

Фізіологія харч.

Горпинко Т.М., 21

КОБ-12

Обладнання

Данилів О.В., 12

Техн. приг. к.

Косовська Л.І., 33

Фізкультура

Колодій, Українець

Калькуляція

Намурована М.В., 32

КБ-8

Іноземна мова

Фединяк І.І.

ПВВ

Голодюк Т.,11

Техн. приг. к.

Косовська Л.І., 33

Техн. приг. к.

Косовська Л.І., 33

Іноземна мова

Фединяк І.І.

О-56

Профетика

Савчук Л.М., 34

Кулін. ха-ка

Намурована М.В., 32

Тов-во

Намурована М.В., 32

Іноземна мова

Федун, Фединяк

КОБ-14

Техн. обч.

Намурована М.В., 32

Іноземна мова

Федун, Фединяк

Захист Вітчизни

Марушенко-15

Князєва - 47

Профетика

Савчук Л.М., 34

МРО-16

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Трудове право

Хромей Г.В., 46

ПВВ

Голодюк Т.,13

ПВВ

Голодюк Т.,13

ПАП-8

Орган. торг.

Храбатин О.І., 35

Профетика

Савчук Л.М., 34

Реєстратори розр. оп.

Безрука Н.В., 35

Фізкультура

Колодій, Українець

КД-2

Марк. цін. пол.

Ониськів Н.Б., 15

Ринк. досл.

Ониськів Н.Б., 15

Іноземна мова

Федун, Фединяк

Фін.облік

Болотинюк І.М., 41

КД-3

Правознавство

Хромей Г.В., 46

Хімія

Гимон Л.В., 48

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

Фін.облік

Болотинюк І.М., 41

ГО-3

Правознавство

Хромей Г.В., 46

Хімія

Гимон Л.В., 48

Комп»ют. техн.

Пітух С.П., 31

 

КТ-15

Техн. кресл.

Винокурова Л.В., 44

Техн. кресл.

Винокурова Л.В., 44

Хімія

Гимон Л.В., 48

Хімія

Гимон Л.В., 48

М-1

Марк. цін. пол.

Ониськів Н.Б., 15

Ринк. досл.

Ониськів Н.Б., 15

Іноземна мова

Федун, Фединяк

Ком. тов-во

Карач В.С., 35

РО-4

Іноземна мова

Федун Н.В.

Устаткування

Данилів О.В., 12

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Іноземна мова

Князєва Н.О., 47

ТО-4

Сільський туризм

Давиденко О.Б., 45

Техн. тур. обсл.

Мажак З.М., 35

Техн. тур. обсл.

Мажак З.М., 44

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

ГО-4

Укр. мова

Рудей Х.М., ш

Біологія

Мицко Л.Я., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Укр. літ-ра

Рудей Х.М., ш

ГО-2

Іспит – Орган. обслуг. в г. – Давиденко О.Б., 11.00

 

 

 

КМ-30

Іспит – Технологія торгівлі – 10.00

Храбатин О.І.

 

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.